kino.trojmiasto.pl

62
Średnia ocena źrodła
jest taka sama jak średnia wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 141 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
65
Neutralne
58
Negatywne
18
Strona
kino.trojmiasto.pl

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

90

Dunkierka

Christopher Nolan "Dunkierką" otworzył nowy rozdział w portretowaniu wojennego horroru. Stworzył wizualne arcydzieło wypełnione surowymi elementami kina artystycznego.


90

Twój Vincent

Podświadomie przekraczamy niewidzialne ramy poszczególnych dzieł, odkrywając skrawek po skrawku przesączoną bólem i samotnością historię ich autora.


90

La La Land

Rozśpiewane widowisko hołdujące wielkim musicalowym klasykom, opatrzone zjawiskowymi kreacjami aktorskimi i zachwycające estetyką wykonania to murowany kandydat do miana najpiękniejszego filmu tego roku. "La La Land" naprzemiennie serwuje nam miło...


90

Blade Runner 2049

Dzieło wybitne, zachwycające obrazem, dopieszczone w drobiazgach, magiczne w wykonaniu, które bije na głowę wszystko to, co widziano w ostatnich latach w filmach z etykietką "science-fiction".


90

Najlepszy

"Najlepszego" należy, trzeba i warto zobaczyć, bo nic tak nie inspiruje jak historia człowieka, który biegł tak długo, by w końcu nie bać się zatrzymać.


90

Avengers: Koniec gry

"Koniec gry" stanowi piękny, zaaranżowany w najdrobniejszym szczególe hołd dla wszystkich tych, którzy wyobraźnią lubią sięgać znacznie dalej, poza przyziemny świat z jego obowiązkami i ograniczeniami.


90

Joker

Szalenie ryzykowne przedsięwzięcie zaowocowało jednym z najlepszych obrazów tego roku i ścisłym topem w kategorii "geneza bohatera".


85

Boże Ciało

Fałszywy ksiądz pokazał bezcenną, lecz często trudną do uchwycenia na filmowej taśmie, prawdę. I to bez cudów. Z jednym objawieniem. Aktorskim.


85

Toy Story 4

Czwarta część "Toy Story" pułapu zwłaszcza pierwszej i trzeciej części raczej nie przeskoczy, ale to wciąż niebotycznie wysoki poziom kina animowanego, w którym liczy się nie tylko to, co cieszy oko, ale i trafia do naszych uszu.


85

Pierwszy człowiek

"Pierwszy człowiek" z pewnością nie jest historycznym krokiem na filmowy Księżyc, ale nie umniejsza to faktu, że mamy do czynienia z filmem momentami genialnym, autentycznym, oddziałującym na wszystkie niemal zmysły i hołdującym marzeniom.


Proszę czekać…