Film.org.pl

63
Średnia ocena źrodła
jest większa o 1 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 307 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
166
Neutralne
82
Negatywne
56
Strona
film.org.pl

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

100

John Wick 2

Zmobilizujcie wszystkie siły i idźcie masowo do kin. Włodarze wytwórni filmowych muszą wiedzieć, że właśnie takiego kina akcji chcemy.


100

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Trzy billboardy najłatwiej określić jako bardzo brutalną współczesną baśń, zanurzoną w zdekonstruowanym już micie wspaniałego amerykańskiego Południa.


100

Klient

Farhadi znowu zagłębia się w meandry ludzkiej psychiki, skrupulatnie analizuje motywacje swoich postaci. Ukochane przez Farhadiego niedopowiedzenia sprawiają, że widz musi ciągle dekonstruować tę opowieść, nadawać jej nowy początek.


90

Szczęśliwy Lazzaro

Filmowe misterium, błyskotliwie łączące społeczne metafory, sakralną symbolikę i przyziemność.


90

LEGO® BATMAN: FILM

Premiera "Lego Batman: Film" zbiegła się w czasie z rezygnacją Bena Afflecka z posady reżysera "The Batman". To nie mógł być przypadek, aktor musiał spostrzec, że konkurencja jest zbyt silna.


90

Maudie

Pod względem kruchości, niedoskonałości ruchów Sally Hawkins przypomina mi tutaj Eddiego Redmayne’a w Dziewczynie z portretu. A może on ją, mimo odwróconej chronologii?


90

Fokstrot

Pełen jest skrajnych emocji, fantastycznych rozwiązań reżyserskich, a przede wszystkim dostarcza widzowi głębokiego przekonania, że autor doskonale wie, o czym opowiada.


90

Diversion End

Dowód na to, że nad Wisłą da się kręcić interesujące i audiowizualnie dopracowane kino gatunkowe.


90

Vice

Jest to gorąca, ujeżdżająca chaos i złośliwie chichocząca lawa satyry, która od początku do końca płynie tam, gdzie chce tego reżyser.


90

Ja, Godard

Znacznie więcej niż pozytywna niespodzianka.


Proszę czekać…