naEKRANIE.pl

62
Średnia ocena źrodła
jest taka sama jak średnia wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 192 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
90
Neutralne
66
Negatywne
36
Strona
naekranie.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

90

Aż do piekła

Aż do piekła nie pozostawia widza obojętnym i angażuje go przy każdej scenie. To świetny, emocjonalny obraz wykorzystujący co prawda pewne popkulturowe kalki, ale znakomicie je przetwarzając.


90

Auta 3

Auta 3 to rewelacyjny film i choć daleko mu do chociażby W głowie się nie mieści, to wciąż jest wybitną animacją poruszającą ważne tematy w niegłupi sposób.


90

Baby Driver

To zgrabna mieszanka gatunków, ze świetnym aktorstwem, doskonale współgrającym z fenomenalną ścieżką dźwiękową.


90

Blade Runner 2049

Denis Villeneuve stworzył kontynuację idealną, do której ciężko się przyczepić.


90

Twój Vincent

Twój Vincent to animacja interesująca, wciągająca, ale przede wszystkim na długo zapadająca w pamięć. Przez to, że każdy kadr wygląda jak prawdziwe arcydzieło.


90

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Jest w pewnym momencie zbyt bezpiecznie, chociaż dynamicznie, efektownie, zabawnie i z sercem. Tak jak oczekujemy po Gwiezdnych Wojnach.


90

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049 to nie tylko godna kontynuacja kultowego filmu Ridleya Scotta. To dzieło poszerzające wykreowany przed 30 laty świat, obezwładniające wizualnie i co chwile rzucające potężne egzystencjalne bomby.


90

Mięso

Mięso jest znakomitym obrazem od strony technicznej. Świetne zdjęcia, dobre operowanie paletą barw, doskonałe kadrowanie i nienachlana, ale wbijająca się mocno w głową muzyka znakomicie korespondują z opowiedzianą historią.


90

Zabicie świętego jelenia

Naturalnie miłośnicy Lanthimosa znajdą tu swoje ulubione chwyty – bardzo długie zbliżenia, błyskawiczne, mechaniczne dialogi, a nawet odrobinę groteski, choć Zabiciu świętego jelenia daleko jest do czarnej komedii, którą Lobster po części był.


90

Najlepszy

Najlepszy może jest sportowym dramatem biograficznym na hollywoodzkim poziomie, ale zarazem nie popełnia częstych błędów gatunku i ma w sobie coś unikalnego.


Proszę czekać…