Okiem Krytyka

62
Średnia ocena źrodła
jest taka sama jak średnia wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 43 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
17
Neutralne
17
Negatywne
9
Strona
www.okiemkrytyka.com
Facebook
https://www.facebook.com/portalokiemkrytyka/

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

100

Tamte dni, tamte noce

To jeden z najbardziej uczuciowych filmów, jakie w życiu widziałem. Letnia aura unosi się w powietrzu, erotyczne napięcie można wyczuć na swojej skórze.


90

Czas mroku

Film Joego Wrighta to obraz opowiadający o podejmowaniu trudnych decyzji, zmaganiach z emocjami i odpowiedzialności. Doskonała propozycja z grą aktorską na najwyższym poziomie.


90

Król rozrywki

Oglądając "Króla rozrywki", widzowi niczego nie brakuje. Dobra gra aktorska, świetna choreografia oraz dźwięk, a także wielkie show, to tylko niektóre mocne strony produkcji.


90

Paddington 2

Paddington to mały niedźwiadek o wielkim sercu. Kto by pomyślał, że jego następnym przystankiem po zamieszkaniu w Londynie będą odwiedziny londyńskiego więzienia.


80

Jestem miłością

Luca Guadagnino w połączeniu z Tildą Swinton w roli główej stworzyli film, którego emocje wyczuwa się na swojej własnej skórze. "Jestem miłością" elektryzuje i porusza, tak jak powinien dramat o miłości.


80

I tak cię kocham

"I tak cię kocham", wbrew polskiemu tytułowi, nie jest bezmyślną komedią romantyczną. To prawdziwa historia miłosna pełna wartościowych przemyśleń i wzruszających zwrotów akcji.


80

Atak paniki

"Atak paniki" jest niepokojącą komedią, celnie portretującą dzisiejszych Polaków, której brakowało na polskim rynku filmowym od czasów "Dnia świra".


80

The Florida Project

Kino Seana Bakera dzięki "The Florida Project" zdobędzie szersze grono fanów i słusznie, bo jest to twórca, którego społeczny dydaktyzm jest nienachalny i daleki od łatwych ocen.


80

The Disaster Artist

Stanowi hołd dla najgorszego filmu XXI wiek, jak i pasji, która towarzyszyła jego twórcy. Jednocześnie przypomina widzom o znaczeniu przyjaźni i o tym, że jej istota nie ma wiele wspólnego z pieniędzmi, ale polega na wspólnym radzeniu sobie z trud...


80

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" niesione są wspaniałym scenariuszem McDonagha oraz rewelacyjnymi kreacjami aktorskimi całej obsady, ale nie mogę powiedzieć, że zostałem zauroczony efektem końcowym.


Proszę czekać…