Okiem Krytyka

65
Średnia ocena źrodła
jest większa o 3 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 87 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
44
Neutralne
31
Negatywne
11
Strona
www.okiemkrytyka.com
Facebook
https://www.facebook.com/portalokiemkrytyka/

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

100

Tamte dni, tamte noce

To jeden z najbardziej uczuciowych filmów, jakie w życiu widziałem. Letnia aura unosi się w powietrzu, erotyczne napięcie można wyczuć na swojej skórze.


100

Nić widmo

Póki Paul Thomas Anderson robi takie filmy jak tę oto właśnie "Nić widmo", to jestem spokojny o przyszłość kina. Mistrzowskie dzieło skupione na każdym detalu.


100

Tully

„Tully”, choć jest miejscami zabawnym filmem, na pewno nie jest komedią. Tak jak w poprzednich filmach duetu Reitman – Cody, w lekkostrawnej formie został podany ważny problem, bardzo realistycznie przedstawiony, a jednocześnie mądrze, ale subteln...


90

Czas mroku

Film Joego Wrighta to obraz opowiadający o podejmowaniu trudnych decyzji, zmaganiach z emocjami i odpowiedzialności. Doskonała propozycja z grą aktorską na najwyższym poziomie.


90

Lady Bird

"Lady Bird" to ciepły, ale niebanalny film o dojrzewaniu i rodzinie. Świetnie zagrany i błyskotliwy. Pozostaje tylko obserwować, co jeszcze zaoferuje nam w przyszłości Greta Gerwig.


90

Wieczór gier

"Wieczór gier" okazał się całkiem miłym zaskoczeniem – sympatyczni bohaterowie, zabawny, angażujący scenariusz. Śmiem twierdzić, że w swojej kategorii która pozamiata konkurencję i zostanie w pamięci na dłużej.


90

Avengers: Wojna bez granic

Akcja za akcją, bez zbędnych przerywników. Próżno jest się do czegoś przyczepić, czy doszukać słabszych stron. Wielki rozmach, z jaką film został zrealizowany, jak widać, opłacił się.


90

Król rozrywki

Oglądając "Króla rozrywki", widzowi niczego nie brakuje. Dobra gra aktorska, świetna choreografia oraz dźwięk, a także wielkie show, to tylko niektóre mocne strony produkcji.


90

Paddington 2

Paddington to mały niedźwiadek o wielkim sercu. Kto by pomyślał, że jego następnym przystankiem po zamieszkaniu w Londynie będą odwiedziny londyńskiego więzienia.


90

The Place

Ciekawa przypowieść o tym, co jesteśmy w stanie zrobić, aby spełnić nasze największe marzenia oraz o tym, jak karkołomne wysiłki będziemy podejmować, aby po osiągnięciu celu móc spojrzeć w lustro


Proszę czekać…