Okiem Krytyka

65
Średnia ocena źrodła
jest większa o 3 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 154 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
80
Neutralne
53
Negatywne
20
Strona
www.okiemkrytyka.com
Facebook
https://www.facebook.com/portalokiemkrytyka/

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

100

Tamte dni, tamte noce

To jeden z najbardziej uczuciowych filmów, jakie w życiu widziałem. Letnia aura unosi się w powietrzu, erotyczne napięcie można wyczuć na swojej skórze.


100

Deep Love

"Deep Love" jest pasjonującym portretem mądrej miłości, oddania, a także braku ograniczeń, które zazwyczaj stawiamy sobie w naszych głowach.


100

Nić widmo

Póki Paul Thomas Anderson robi takie filmy jak tę oto właśnie "Nić widmo", to jestem spokojny o przyszłość kina. Mistrzowskie dzieło skupione na każdym detalu.


100

Zimna wojna

Piękne wizualnie, przejmujące treściowo, kapitalnie zagrane dzieło miłości do człowieka i kina jako medium. Pawlikowski dobrem narodowym jest.


100

Over the limit

"Over the limit" jest studium psychicznego udręczenia młodej gimnastyczki. Trzyma w napięciu bardziej niż nie jedna fabuła!


100

Tully

„Tully”, choć jest miejscami zabawnym filmem, na pewno nie jest komedią. Tak jak w poprzednich filmach duetu Reitman – Cody, w lekkostrawnej formie został podany ważny problem, bardzo realistycznie przedstawiony, a jednocześnie mądrze, ale subteln...


90

Czas mroku

Film Joego Wrighta to obraz opowiadający o podejmowaniu trudnych decyzji, zmaganiach z emocjami i odpowiedzialności. Doskonała propozycja z grą aktorską na najwyższym poziomie.


90

Lady Bird

"Lady Bird" to ciepły, ale niebanalny film o dojrzewaniu i rodzinie. Świetnie zagrany i błyskotliwy. Pozostaje tylko obserwować, co jeszcze zaoferuje nam w przyszłości Greta Gerwig.


90

Fokstrot

Ktoś kiedyś powiedział, że historia zatacza koło. Niestety ten ktoś nie widział tego filmu i/lub nie zatańczył fokstrota. Historia jest okrutna i dostojna.


90

Wieczór gier

"Wieczór gier" okazał się całkiem miłym zaskoczeniem – sympatyczni bohaterowie, zabawny, angażujący scenariusz. Śmiem twierdzić, że w swojej kategorii która pozamiata konkurencję i zostanie w pamięci na dłużej.


Proszę czekać…