Movies Room

64
Średnia ocena źrodła
jest większa o 2 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 519 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
305
Neutralne
138
Negatywne
76
Strona
moviesroom.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

100

The Florida Project

The Florida Project stwierdzicie, że to film o niczym - musiało wam coś umknąć. Baker zrobił wszystko, by widz mógł obserwować świat oczami dziecka, które jeszcze nie zna okrucieństwa tego świata.


100

Climax

Pomimo zaawansowanego stopnia improwizacji oraz programowej prowizorki, Climax dość szybko zaczyna wymykać się prostym i kategorycznym systemom oceny jakości, wyłamując nie tylko pióra filmowych krytyków, ale i granice samego języka sztuki filmowej.


99

Ciche miejsce

Ciche Miejsce wprowadza widza w trans, z którego ciężko wyjść długo po zakończonym seansie. Świeże i oryginalne spojrzenie na postapokalipsę, okraszone nutką grozy, napięcia i rodzinnego dramatu.


95

Szczęściarz

Szczęściarz to filmowa adaptacja powieści o tym samym tytule — rola wygląda na napisaną specjalnie pod Stantona. Już mi go brakuje.


95

Zelig

Woody Allen za fasadą śmieszno-absurdalnej historii obnaża ludzką naturę i pokazuje, że każdy człowiek jest jednak "kameleonem", który ukrywa się za swoją maską.


95

Roma

Ambitny, doskonale zrealizowany, do wielokrotnego oglądania. Ale zanim trafi na ekrany komputerów i tabletów, warto spróbować obejrzeć go choć raz w kinie.


95

Casablanca

To po prostu zupełnie inna kategoria, kategoria arcydzieł, które zmieniły (i ukształtowały!) oblicze kina. Jak jednym słowem opisałabym Casablankę? Urzekająca.


95

Trzynaście powodów

Trzynaście powodów to bardzo mocny serial, skłaniający do przemyśleń, a przede wszystkim skierowany nie tylko do nastolatków, ale także dorosłych.


95

Pachnidło: Historia mordercy

Tom Tykwer stworzył niesamowity film. Przez 2,5h możemy delektować się pięknymi kadrami, a historia opowiedziana przez Suskinda jest dopełnieniem całości dzieła.


95

Szpieg

Atmosfera w Szpiegu jest tak gęsta, że można ją kroić nożem, a ostatnie pół godziny to istne trzymanie za gardło.


Proszę czekać…