Movies Room

66
Średnia ocena źrodła
jest większa o 4 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 224 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
144
Neutralne
55
Negatywne
25
Strona
moviesroom.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

95

Szczęściarz

Szczęściarz to filmowa adaptacja powieści o tym samym tytule — rola wygląda na napisaną specjalnie pod Stantona. Już mi go brakuje.


95

Casablanca

To po prostu zupełnie inna kategoria, kategoria arcydzieł, które zmieniły (i ukształtowały!) oblicze kina. Jak jednym słowem opisałabym Casablankę? Urzekająca.


95

Trzynaście powodów

Trzynaście powodów to bardzo mocny serial, skłaniający do przemyśleń, a przede wszystkim skierowany nie tylko do nastolatków, ale także dorosłych.


95

Pachnidło: Historia mordercy

Tom Tykwer stworzył niesamowity film. Przez 2,5h możemy delektować się pięknymi kadrami, a historia opowiedziana przez Suskinda jest dopełnieniem całości dzieła.


95

Szpieg

Atmosfera w Szpiegu jest tak gęsta, że można ją kroić nożem, a ostatnie pół godziny to istne trzymanie za gardło.


95

Django

 Django to niezaprzeczalnie gratka nie tylko dla fanów Tarantino. Genialny western, który zdaje się trochę parodiować swój gatunek, jednocześnie oddając należyty hołd wielu starym produkcjom tego rodzaju.


95

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Film nie daje łatwych odpowiedzi, łamiąc schematy i zaskakując widza nieustannie. Jeśli obecne społeczeństwo ma jakąkolwiek twarz, to ten film bardzo trafnie ją ukazuje.


95

August Rush

Przepiękna historia współgrająca z niesamowitą muzyką sprawiły, że film mocno chwyta za serce i długo pozostaje w naszej pamięci.


93

American Beauty

American Beauty to film wielki, wyciągający z bardzo prostej historii ile tylko się da, świadomy a przy tym bardzo przystępny. Warto będzie mu we wrześniu życzyć wszystkiego dobrego z okazji osiemnastki.


93

Dunkierka

Nolan 3 lata temu starał się nam udowodnić, że zrobi sci-fi, które będzie stanowić punkt odniesienia i stanie się Odyseją kosmiczną XXI wieku. Wtedy poległ, ale teraz się spektakularnie odradza. Zrobił kino wojenne na miarę naszych czasów.


Proszę czekać…