Movies Room

66
Średnia ocena źrodła
jest większa o 4 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 147 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
96
Neutralne
40
Negatywne
11
Strona
moviesroom.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

95

Trzynaście powodów

Trzynaście powodów to bardzo mocny serial, skłaniający do przemyśleń, a przede wszystkim skierowany nie tylko do nastolatków, ale także dorosłych.


95

Django

 Django to niezaprzeczalnie gratka nie tylko dla fanów Tarantino. Genialny western, który zdaje się trochę parodiować swój gatunek, jednocześnie oddając należyty hołd wielu starym produkcjom tego rodzaju.


93

American Beauty

American Beauty to film wielki, wyciągający z bardzo prostej historii ile tylko się da, świadomy a przy tym bardzo przystępny. Warto będzie mu we wrześniu życzyć wszystkiego dobrego z okazji osiemnastki.


93

Dunkierka

Nolan 3 lata temu starał się nam udowodnić, że zrobi sci-fi, które będzie stanowić punkt odniesienia i stanie się Odyseją kosmiczną XXI wieku. Wtedy poległ, ale teraz się spektakularnie odradza. Zrobił kino wojenne na miarę naszych czasów.


92

The Square

Mimo ponad dwóch godzin gwarantuję, że ani razu nie spojrzycie na zegarek. A obrazy z tego filmu długo pozostaną w waszej głowie.


90

Wielkie kłamstewka

Produkcja HBO nie trafi do widza, który od seriali oczekuje szybkiego tempa, ogromu zwrotów akcji i szybkiej rozrywki. Wielkie kłamstewka jest serią wrażliwą, bardzo przemyślaną, kompleksową i nadzwyczaj przyciągającą. Kreacje aktorskie stoją na j...


90

Uczeń szatana

Uczeń szatana spodoba się nie tylko fanom Kinga, ale przed obejrzeniem polecam zapoznać się z opowiadaniem, na podstawie którego powstał.


90

Bitwa o Algier

To ponadczasowa historia o dążeniu do wolności z jednej strony, naturalnej zaś skłonności człowieka do przemocy z drugiej.


90

Sekretne życie Waltera Mitty

Każdy może utożsamiać się z bohaterem, bo wszyscy szukamy w sobie odwagi do spełniania marzeń, a niełatwo ją odnaleźć, siedząc codziennie za biurkiem. Wzruszająca historia, która sprawi, że będzie Wam cieplej na sercu i być może zainspiruje Was d...


90

Klient

Stopniowanie napięcia w Kliencie jest niemal niezauważalne, subtelne. Każdy gest, wymiana zdań, zachowanie powoli zagęszczają atmosferę. W finale dojdzie do emocjonalnego połączenia epizodów, kulminujących się w przejmującym spotkaniu dwóch rodzin.


Proszę czekać…