Movies Room

66
Średnia ocena źrodła
jest większa o 4 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 292 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
185
Neutralne
74
Negatywne
33
Strona
moviesroom.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

100

The Florida Project

The Florida Project stwierdzicie, że to film o niczym - musiało wam coś umknąć. Baker zrobił wszystko, by widz mógł obserwować świat oczami dziecka, które jeszcze nie zna okrucieństwa tego świata.


95

Szczęściarz

Szczęściarz to filmowa adaptacja powieści o tym samym tytule — rola wygląda na napisaną specjalnie pod Stantona. Już mi go brakuje.


95

Zelig

Woody Allen za fasadą śmieszno-absurdalnej historii obnaża ludzką naturę i pokazuje, że każdy człowiek jest jednak "kameleonem", który ukrywa się za swoją maską.


95

Casablanca

To po prostu zupełnie inna kategoria, kategoria arcydzieł, które zmieniły (i ukształtowały!) oblicze kina. Jak jednym słowem opisałabym Casablankę? Urzekająca.


95

Trzynaście powodów

Trzynaście powodów to bardzo mocny serial, skłaniający do przemyśleń, a przede wszystkim skierowany nie tylko do nastolatków, ale także dorosłych.


95

Pachnidło: Historia mordercy

Tom Tykwer stworzył niesamowity film. Przez 2,5h możemy delektować się pięknymi kadrami, a historia opowiedziana przez Suskinda jest dopełnieniem całości dzieła.


95

Szpieg

Atmosfera w Szpiegu jest tak gęsta, że można ją kroić nożem, a ostatnie pół godziny to istne trzymanie za gardło.


95

Django

 Django to niezaprzeczalnie gratka nie tylko dla fanów Tarantino. Genialny western, który zdaje się trochę parodiować swój gatunek, jednocześnie oddając należyty hołd wielu starym produkcjom tego rodzaju.


95

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Film nie daje łatwych odpowiedzi, łamiąc schematy i zaskakując widza nieustannie. Jeśli obecne społeczeństwo ma jakąkolwiek twarz, to ten film bardzo trafnie ją ukazuje.


95

August Rush

Przepiękna historia współgrająca z niesamowitą muzyką sprawiły, że film mocno chwyta za serce i długo pozostaje w naszej pamięci.


Proszę czekać…