35mm

53
Średnia ocena źrodła
jest mniejsza o 9 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 51 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
16
Neutralne
18
Negatywne
17
Strona
35mm.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

90

The Square

Ruben Östlund maluje gigantyczną panoramę – na płótnie najpierw umieszcza ludzi pierwotnych, tworzy z nich stada, później ubiera ich we współczesne stroje i przenosi do obecnych realiów.


80

Zabicie świętego jelenia

„Zabicie świętego jelenia” wstrząsa i skłania do refleksji – jak każdy film Yorgosa Lanthimosa, wrasta głęboko w psychikę odbiorcy. Krztusi i frustruje.


80

The Disaster Artist

Tytuł, opowiadający o najgorszym widowisku świata, „The Room”, okazał się jedną z najlepszych produkcji 2017 roku – to dopiero ironia losu…


80

Wyspa psów

Sama historia – choć początkowo przypomina złożoną układankę – finalnie scala się w klarowny i dopracowany obraz psów i ludzi, którzy dyktaturze zagrali na nosie.


80

Blade Runner 2049

„Blade Runner 2049” to godny spadkobierca „Łowcy Androidów” – zgrabnie splatający wszystkie wątki z niedopowiedzianego oryginału i równie spektakularny.


80

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

„Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” to inteligentne kino, sprytnie wytykające liczne wady i słabostki amerykańskiego społeczeństwa.


80

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

To widowisko, do którego nie powinno podchodzić się na płaszczyźnie fabularnej, a problematycznej.


80

To

Jest produkcją na wskroś straszną i sentymentalną – idealnie wyważa oba główne prądy twórczości Kinga. To igła w stogu bezbarwnych, jałowych straszaków, zalewających sale multipleksów.


70

Posmak tuszu

„Posmak tuszu” przypadnie do gustu każdemu fanowi twórczości Xaviera Dolana. Morgan Simon zrealizował szczery obraz kilku aspektów miłości – równocześnie sparafrazował treść „Wyśnionych miłości”.


70

Thor: Ragnarok

Klasyczny Marvel bez hamulców – kino superbohaterskie podane w uniwersalnej i relaksacyjnej formie, ze złożami humoru i znakomitymi postaciami.


Proszę czekać…