dlaStudenta.pl

67
Średnia ocena źrodła
jest większa o 5 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 280 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
61
Neutralne
21
Negatywne
13
Strona
kino.dlastudenta.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

95

7 uczuć

"7 uczuć" to najdojrzalsze dzieło Marka Koterskiego, poruszające w odważny sposób wątki, które jeszcze nie miały okazji wybrzmieć w taki sposób w twórczości artysty.


95

Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


95

Parasite

Joon-ho Bong robił do tej pory filmy przyzwoite, raczej średnie, może niezłe, ale to już teraz nie ma zupełnie znaczenia, bo jego najnowsze dzieło wbija w fotel, nie daje o sobie zapomnieć i sprawia, że myślisz sobie - Dla takich filmów narodziło ...


95

Joker

„Joker” to tytuł tylko dla dorosłych. Oprócz bardzo poważnego tonu i mrocznych myśli głównego bohatera, mamy tu kilka scen realistycznie zaprezentowanej przemocy.


90

Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


90

Spider-Man Uniwersum

„Spider-Man Uniwersum” to pozycja absolutnie rewelacyjna, którą po prostu trzeba zobaczyć, bo to nie tylko najlepszy film o Spider-Manie w historii, ale też totalny top wszystkich filmów superbohaterskich ostatnich lat.


90

Przemytnik

"Przemytnik" to kolejny doskonały film "Clinta Eastwooda". Warto wybrać się na tę produkcję do kina, ponieważ w trakcie seansu można nie tylko pośmiać się z zabawnych scen, ale również wynieść wiele cennych morałów przedstawionych w fabule.


90

Avengers: Koniec gry

Jest to jednak doskonałe zwieńczenie wieloletniego budowania uniwersum, o którym marzyli fani.


90

Ciemno, prawie noc

Jego mroczny klimat z pewnością zaintryguje niejedną osobę, a świetna realizacja sprawi, że widz nie będzie mógł oderwać wzroku od ekranu aż do samych napisów końcowych.


90

Mowa ptaków

Dostaliśmy film z gigantycznym potencjałem do wielokrotnego powtarzania, który z każdym razem stawać się będzie jeszcze lepszy. Musicie to zobaczyć!


Proszę czekać…