dlaStudenta.pl

67
Średnia ocena źrodła
jest większa o 5 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 125 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
9
Neutralne
1
Negatywne
3
Strona
kino.dlastudenta.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

95

Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


90

Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


80

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Losy ulubionych postaci śledzimy z zapartym tchem, a wizualna strona dosłownie porywa. To taki film, kiedy po zakończeniu seansu od razu planujemy powtórkę.


80

Pitbull: Ostatni pies

„Pitbull” Pasikowskiego to nie tylko dobry film, ale też wielki drogowskaz, pokazujący, że autostrada zbudowana przez Vegę, to nie jedyna droga do sukcesu w świecie polskich kryminałów.


80

Sicario 2: Soldado

To sprawnie opowiedziana, genialnie zagrana i wciągająca dawka kina sensacyjnego, którą z czystym sumieniem można polecić każdemu miłośnikowi pierwszej części.


70

Ach śpij kochanie

"Ach śpij kochanie" to obraz duszny i nieprzyjemny, a jednocześnie intrygujący. Największym plusem obok znakomitego aktorstwa jest ciekawa historia, którą w pewnym stopniu napisało życie.


70

Liga Sprawiedliwości

Mamy tu banalną, ale zwięzłą historię, fajnie pokazaną współpracę bohaterów i masę efektownej akcji. Mamy też fatalnego złoczyńcę, kilka durnych zachowań postaci i brak poczucia stawki walki.


70

Lato 1993

Klimat zbudowany jest na pięknej hiszpańskiej naturze i gorących wakacjach. To film o dojrzewnaiu do pewnych emocji, o utracie blikich nam osób.


70

Najlepszy

"Najlepszy" to kolejny dowód na to, że Palkowski potrafi w bardzo ciekawy sposób opowiadać ludzkie historie. Film o Górskim jest pod pewnymi względami nawet lepszy od "Bogów".


60

Przemiana

„Przemiana” to młodzieżowy film, który powinni oglądać raczej fani opowieści o nastolatkach z super mocami czy innych produkcji o magach i wiedźmach. Postronny widz nie znajdzie tu niczego nadzwyczajnego, chyba że zachwyci go rozpoczynająca aktors...


Proszę czekać…