dlaStudenta.pl

67
Średnia ocena źrodła
jest większa o 5 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 195 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
24
Neutralne
7
Negatywne
6
Strona
kino.dlastudenta.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

95

7 uczuć

"7 uczuć" to najdojrzalsze dzieło Marka Koterskiego, poruszające w odważny sposób wątki, które jeszcze nie miały okazji wybrzmieć w taki sposób w twórczości artysty.


95

Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


90

Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


90

Spider-Man Uniwersum

„Spider-Man Uniwersum” to pozycja absolutnie rewelacyjna, którą po prostu trzeba zobaczyć, bo to nie tylko najlepszy film o Spider-Manie w historii, ale też totalny top wszystkich filmów superbohaterskich ostatnich lat.


90

Przemytnik

"Przemytnik" to kolejny doskonały film "Clinta Eastwooda". Warto wybrać się na tę produkcję do kina, ponieważ w trakcie seansu można nie tylko pośmiać się z zabawnych scen, ale również wynieść wiele cennych morałów przedstawionych w fabule.


80

Planeta Singli 3

Dajcie sobie szansę na najlepszą możliwą filmową rozrywkę, jaką obecnie jest w stanie zaoferować polskie kino.


80

Kapitan Marvel

„Kapitan Marvel” to kolejna bardzo dobra produkcja z tego uniwersum. Dzięki świetnym postaciom i dialogom każdy fan Marvela będzie się doskonale bawił w trakcie seansu.


80

Mirai

W filmie dostrzeżemy drobne graficzne i fabularne wady, jednak pozostają one w cieniu zalet, dla których warto wybrać się na "Mirai" do kina.


80

Aquaman

To produkcja wciągająca, wyrazista i po prostu bardzo solidna, absolutnie warta zobaczenia na jak największym ekranie!


80

Mrok

Jeśli tylko macie dość klasycznych straszaków, to „Mrok” powinien spełnić wszelkie oczekiwania. To zaskakująca, bardzo dobrze poprowadzona i sfilmowana historia.


Proszę czekać…