dlaStudenta.pl

65
Średnia ocena źrodła
jest większa o 3 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 43 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
5
Neutralne
0
Negatywne
2
Strona
kino.dlastudenta.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

95

Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


80

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Losy ulubionych postaci śledzimy z zapartym tchem, a wizualna strona dosłownie porywa. To taki film, kiedy po zakończeniu seansu od razu planujemy powtórkę.


70

Ach śpij kochanie

"Ach śpij kochanie" to obraz duszny i nieprzyjemny, a jednocześnie intrygujący. Największym plusem obok znakomitego aktorstwa jest ciekawa historia, którą w pewnym stopniu napisało życie.


70

Liga Sprawiedliwości

Mamy tu banalną, ale zwięzłą historię, fajnie pokazaną współpracę bohaterów i masę efektownej akcji. Mamy też fatalnego złoczyńcę, kilka durnych zachowań postaci i brak poczucia stawki walki.


70

Najlepszy

"Najlepszy" to kolejny dowód na to, że Palkowski potrafi w bardzo ciekawy sposób opowiadać ludzkie historie. Film o Górskim jest pod pewnymi względami nawet lepszy od "Bogów".


40

Botoks

Najsmutniejsze po seansie "Botoksu" jest poczucie, że to jeszcze nie koniec.


30

Listy do M. 3

Jeśli chcecie poczuć filmową magię świąt, to zdecydowanie lepszym pomysłem jest odświeżenie pierwszych „Listów do M.”, niż męczarnia na „trójce”. To na pewno najsłabsza część serii.


?

120 uderzeń serca

Reżyser eksperymentuje z formami i otrzymuje ciekawy, hipnotyzujący efekt. Przede wszystkim te działania, zaraz obok bardzo udanego obrazu funkcjonowania grupy aktywistów, zasługują na uwagę.


?

Bright

„Bright” można zobaczyć jako ciekawostkę - gatunkową i stylistyczną mieszankę popkulturowych klisz i schematów. Paradoksalnie - nie znajdziemy tu jednak niczego, co mogłoby przyciągać uwagę przez cały seans.


?

Tamte dni, tamte noce

"Tamte dni, tamte noce" to intymny zapis relacji między dojrzewającym, niezwykle wrażliwym Elio oraz pewnym siebie, ekstrwaganckim i z pewnością zagadkowym Oliverem.


Proszę czekać…