dlaStudenta.pl

67
Średnia ocena źrodła
jest większa o 5 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 228 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
37
Neutralne
14
Negatywne
7
Strona
kino.dlastudenta.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

95

7 uczuć

"7 uczuć" to najdojrzalsze dzieło Marka Koterskiego, poruszające w odważny sposób wątki, które jeszcze nie miały okazji wybrzmieć w taki sposób w twórczości artysty.


95

Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


90

Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


90

Spider-Man Uniwersum

„Spider-Man Uniwersum” to pozycja absolutnie rewelacyjna, którą po prostu trzeba zobaczyć, bo to nie tylko najlepszy film o Spider-Manie w historii, ale też totalny top wszystkich filmów superbohaterskich ostatnich lat.


90

Przemytnik

"Przemytnik" to kolejny doskonały film "Clinta Eastwooda". Warto wybrać się na tę produkcję do kina, ponieważ w trakcie seansu można nie tylko pośmiać się z zabawnych scen, ale również wynieść wiele cennych morałów przedstawionych w fabule.


90

Avengers: Koniec gry

Jest to jednak doskonałe zwieńczenie wieloletniego budowania uniwersum, o którym marzyli fani.


90

Ciemno, prawie noc

Jego mroczny klimat z pewnością zaintryguje niejedną osobę, a świetna realizacja sprawi, że widz nie będzie mógł oderwać wzroku od ekranu aż do samych napisów końcowych.


80

Planeta Singli 3

Dajcie sobie szansę na najlepszą możliwą filmową rozrywkę, jaką obecnie jest w stanie zaoferować polskie kino.


80

Shazam!

„Shazam!” to drugi z rzędu bardzo udany, świeży i pomysłowy film w uniwersum DC. Widać, że trop obrany przez nowe osoby odpowiedzialne za te produkcje jest poprawny.


80

Kapitan Marvel

„Kapitan Marvel” to kolejna bardzo dobra produkcja z tego uniwersum. Dzięki świetnym postaciom i dialogom każdy fan Marvela będzie się doskonale bawił w trakcie seansu.


Proszę czekać…