Okiem Filmoholika

67
Średnia ocena źrodła
jest większa o 5 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 71 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
42
Neutralne
20
Negatywne
8
Strona
okiemfilmoholika.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

90

Cicha noc

Cicha noc to dzieło świadome, świetnie zagrane, zainscenizowane oraz tak autentyczne i do bólu trafne, że zapada widzowi głęboko w pamieć… Co tu dużo mówić – to prawdopodobnie najlepszy polski film 2017 roku.


90

Coco

Coco to bez wątpienia jedna z najlepszych animacji od Pixara, co automatycznie czyni z niej jedną z najlepszych animacji w ogóle.


90

Boże Ciało

Boże Ciało jako film na wyraz uczciwy, nie wskazujący nikogo i niczego palcami.


90

Dunkierka

Dunkierka Nolana choć jest filmem wojennym, jak najlepsi przedstawiciele swojego gatunku, nie skupia się tylko na widowiskowości, wybuchach i aktach heroicznej odwagi.


90

Toy Story 4

Toy Story 4 zapamiętam głównie właśnie przez tą dojrzałość oraz umiejętne przekazywanie ważnej treści za pomocą tak atrakcyjnych środków artystycznych.


90

Wojna o planetę małp

Powiedzieć o tym filmie, że to techniczny majstersztyk, to nie powiedzieć nic.


90

Baby Driver

Zdecydowanie warto, bo wierzcie mi lub nie, ale całkiem możliwe, że tego lata w kinach nie znajdziecie nic lepszego.


90

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Na pewno to jeden z tych filmów, które w głowie i w sercu będę nosił jeszcze długo, wracając do niego nie raz, nie dwa, a prawdopodobnie więcej razy.


90

Blade Runner 2049

Wolna akcja i senne tempo sprawi, że na film na pewno nie wybierze się tylu widzów co na nowe „Gwiezdne wojny”. Jednak jeśli tylko macie trochę czasu, to proszę Was – poświęćcie te 2,5h swojego życia i zobaczcie Blade Runnera 2049.


90

Avengers: Wojna bez granic

Trzeba jednak pamiętać, że sukces Wojny bez granic, to sukces nie tylko jednego filmu a całego Uniwersum. Gdyby nie to, że tak lubimy, tak zależy nam na bohaterach, nic z tego by nie wyszło.


Proszę czekać…