Okiem Filmoholika

67
Średnia ocena źrodła
jest większa o 5 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 84 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
49
Neutralne
24
Negatywne
10
Strona
okiemfilmoholika.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

Recenzje

90

Cicha noc

Cicha noc to dzieło świadome, świetnie zagrane, zainscenizowane oraz tak autentyczne i do bólu trafne, że zapada widzowi głęboko w pamieć… Co tu dużo mówić – to prawdopodobnie najlepszy polski film 2017 roku.


90

Coco

Coco to bez wątpienia jedna z najlepszych animacji od Pixara, co automatycznie czyni z niej jedną z najlepszych animacji w ogóle.


90

Boże Ciało

Boże Ciało jako film na wyraz uczciwy, nie wskazujący nikogo i niczego palcami.


90

Dunkierka

Dunkierka Nolana choć jest filmem wojennym, jak najlepsi przedstawiciele swojego gatunku, nie skupia się tylko na widowiskowości, wybuchach i aktach heroicznej odwagi.


90

Toy Story 4

Toy Story 4 zapamiętam głównie właśnie przez tą dojrzałość oraz umiejętne przekazywanie ważnej treści za pomocą tak atrakcyjnych środków artystycznych.


90

Jojo Rabbit

Opowieść o 10 latku z wyimaginowanym przyjacielem Hitlerem, to w gruncie rzeczy prosta historia z prostym przesłaniem – nic nie pokona miłości. I choć jak trywialnie by to nie brzmiało, taka jest prawda.


90

Wojna o planetę małp

Powiedzieć o tym filmie, że to techniczny majstersztyk, to nie powiedzieć nic.


90

Historia małżeńska

To w końcu prosta, niczym nie upiększana historia, w której tyle samo na gorycz, jest również miejsca na oczyszczającą refleksję. Miłość i troska o drugą osobę może się bowiem przejawiać się na wiele sposobów.


90

Baby Driver

Zdecydowanie warto, bo wierzcie mi lub nie, ale całkiem możliwe, że tego lata w kinach nie znajdziecie nic lepszego.


90

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Na pewno to jeden z tych filmów, które w głowie i w sercu będę nosił jeszcze długo, wracając do niego nie raz, nie dwa, a prawdopodobnie więcej razy.


Proszę czekać…