Movieway

64
Średnia ocena źrodła
jest większa o 2 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 127 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
68
Neutralne
46
Negatywne
12
Strona
www.movieway.pl
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

aa

Recenzje

90

Dunkierka

Dunkierka ma w sobie wirtuozerię opowiadania i indywidualny styl Nolana. Ta bezosobowa – bez wyraźnych bohaterów – opowieść jest pełna duszy i materiału do rozmyślania, który nie narzuca nachalnie konkretnych tez i argumentów.


90

The Square

The Square to kino piekielnie inteligentne, wielopoziomowe, metaforyczne, ale też boleśnie dosadne w swej satyrze na sztukę, państwo opiekuńcze i męskość XXI w.


90

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri nie jest banalnym dramatem, ale rozkrzyczaną manifestacją codzienności z jej bólem i uśmiechem. Kolorowy miszmasz pełen dobrej energii i odrobiny nadziei. McDonagh potrafi bawić się w kino!


90

Aquarius

Aquarius staje się opowieścią, obok której nie można przejść obojętnie. Brazylijski reżyser w spokoju i pogodnej zadumie opowiada o prawdziwości, która ma w sobie niesamowitą wartość chwytania czasu.


80

The Death of Stalin

Maestria filmowego budowania napięcia, które jest niczym bomba zegarowa. Wybuch prowadzi do śmiechu, ale i bolesnych wniosków.


80

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to film z serii „wszystko, co znacie i kochacie”, ale nie można mu odmówić werwy, uroku i ekstatycznych pojedynków.


80

Kedi - sekretne życie kotów

Magiczna i pełna humoru opowieść o kociej sile przyciągania i czarowania. O indywidualnościach, które cenią sobie wolność, są niezależne, a mimo wszystko władają ludzkimi sercami.


80

Baby Driver

Baby Driver jest dowcipny, ironiczny, z genialnymi filmowymi nawiązaniami. Angażujący i fabularnie dobrze skomponowane, trzymający tempo jest niczym jak pudełko najlepszych czekoladek


80

Atomic Blonde

Film Leitcha w przeciwieństwie do Mostu szpiegów czy Szpiega nie bawi się w wielką politykę i rozliczanie grzechów czy eksplorowanie tajemnicy przeszłości. Daje za to fenomenalny popis kina rozrywkowego, które czerpie inspiracje z rzeczywistości.


80

Kingsman: Tajne służby

Dajcie tylko tej produkcji szansę, zaakceptujcie od razu, że balansuje na granicy realizmu i fantastyki, a zakończycie seans z szerokim uśmiechem na twarzy.


Proszę czekać…