Filmaster

66
Średnia ocena źrodła
jest większa o 4 od średniej wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 211 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
98
Neutralne
64
Negatywne
15
Strona
filmaster.com
Facebook

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

AA

Aga

ss

Recenzje

100

Tokijska opowieść

Urzekająca i subtelna wizja Ozu jest dziełem ponadczasowym, kryjącym w swych przesłankach wartości, do których odnieść może się każdy, niezależnie od pokolenia.


100

Nić widmo

To opowieść o poszukiwaniu miłości i wyrywaniu się samotności, ale przede wszystkim to hołd oddany muzie artysty, uszanowanie ogromnej siły i wytrzymałości tych wspaniałych kobiet.


100

Ostatni w Aleppo

Reżyser nie oszczędza widza w najmniejszy sposób. Tematem filmu jest wojna. Tematem jest śmierć.


100

Birdman

Birdman to produkcja, która już od pierwszych ujęć zabiera nas do swojego świata i nie wypuszcza aż do końca seansu. Przemyślany i rewelacyjnie zrealizowany obraz pomimo tego, że powstał 3 lata temu, będzie świeży i na czasie jeszcze przez dobrych...


90

Niemiłość

Myślę, że główną zaletą Niemiłości jest jej uniwersalizm. Kino rosyjskie posiada dużą specyfikę, dopiero zyskuje na popularności wśród szerszej publiki.


90

Lobster

To także jeden z tych filmów, które szanują intelekt widza i nie starają się wytłumaczyć każdej poszczególnej sceny mówiąc wprost co i jak. Wiele dzieje się tutaj poza kadrem, albo opiera się na niedopowiedzeniach.


90

Czwarta władza

Czwarta władza ma być naszym łącznikiem, a nie narzędziem w rękach polityków. Przed tym przestrzega nas historia, a dobitnie przypomina amerykański reżyser.


90

Matka!

Najnowszy film Aronofsky'ego należy wszakże do tego newralgicznego grona produkcji, które można albo pokochać albo znienawidzić. Żadnych stanów pośrednich.


90

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

McDonagh okazuje się, że stereotypy to nie tylko postrzeganie uciśnionych mniejszości, ale także ci, którym z góry przypisujemy negatywne role.


90

The Florida Project

The Florida Project ujmuje swoją żonglerką pomiędzy poważnymi problemami, a dziecięcymi i beztroskimi harcami.


Proszę czekać…