Interia

62
Średnia ocena źrodła
jest taka sama jak średnia wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 530 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
286
Neutralne
146
Negatywne
96
Strona
film.interia.pl

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

aa
II

Recenzje

100

Parasite

"Parasite" to film wart wszystkich nagród świata i jeśli oglądacie w roku tylko jeden film, w 2019 powinien być to właśnie ten - nie wierzę, że w ciągu najbliższych miesięcy na ekrany polskich kin trafi bardziej spełnione dzieło.


100

O ojcach i synach

Bardzo to gorzka lekcja dzisiejszego świata i film, po którym trudno spokojnie zasnąć.


100

Marona – psia opowieść

Przejmujący, uczciwy, bezwzględny, piękny. Ukazujący psią egzystencję z... psiej perspektywy.


95

Spider-Man Uniwersum

Animowany Pająk to uczta dla oczu i hołd dla mitologii Spider-Mana. Dzieło intrygujące swoją warstwą wizualną i chwytające za serce przynajmniej 10 razy w trakcie całego seansu.


95

Płomienie

"Płomienie" łączą w sobie surrealistyczną komedię romantyczną, społeczny dramat i thriller.


95

Sieranevada

"Sieranevada" to jeden z najlepszych filmów, jakie będą gościć na ekranach kin w 2017 roku. Chociaż trzygodzinny czas projekcji może niektórych odstraszyć, warto dać mu szansę. Myślę, że nikt się nie zawiedzie.


90

Midsommar. W biały dzień

Napięcie jest budowano stopniowo, a do aktów przemocy często dochodzi poza kadrem. Reżyser umiejętnie korzysta z elementów estetyki gore i nigdy nie popada w epatowanie okrucieństwem.


90

Błąd systemu

"Błąd systemu" nie daje złudnej nadziei. Pokazuje bezsens egzystencji dziecka, ostrość z jaką widzi otaczającą je rzeczywistość i bezradność dorosłych.


90

120 uderzeń serca

Z tej perspektywy film Campillo nie tylko wzbogaca queerową historię XX wieku, ale również oddaje głos tym, których biografie nadal pozostają nieznane i niechciane.


90

Fantastyczna kobieta

Rzadko spotyka się tak hipnotyzujące spojrzenie - tak hipnotyzującą postać. Daniela Vega, która wcieliła się w tytułową fantastyczną kobietę to ktoś, o kim długo nie będzie można zapomnieć.


Proszę czekać…