Interia

62
Średnia ocena źrodła
jest taka sama jak średnia wszystkich źrodeł

To źrodło posiada 446 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez źrodło:

Pozytywne
237
Neutralne
125
Negatywne
83
Strona
film.interia.pl

Krytycy publikujący dla tego źrodła:

aa
II

Recenzje

100

O ojcach i synach

Bardzo to gorzka lekcja dzisiejszego świata i film, po którym trudno spokojnie zasnąć.


95

Spider-Man Uniwersum

Animowany Pająk to uczta dla oczu i hołd dla mitologii Spider-Mana. Dzieło intrygujące swoją warstwą wizualną i chwytające za serce przynajmniej 10 razy w trakcie całego seansu.


95

Płomienie

"Płomienie" łączą w sobie surrealistyczną komedię romantyczną, społeczny dramat i thriller.


95

Sieranevada

"Sieranevada" to jeden z najlepszych filmów, jakie będą gościć na ekranach kin w 2017 roku. Chociaż trzygodzinny czas projekcji może niektórych odstraszyć, warto dać mu szansę. Myślę, że nikt się nie zawiedzie.


90

Midsommar. W biały dzień

Napięcie jest budowano stopniowo, a do aktów przemocy często dochodzi poza kadrem. Reżyser umiejętnie korzysta z elementów estetyki gore i nigdy nie popada w epatowanie okrucieństwem.


90

120 uderzeń serca

Z tej perspektywy film Campillo nie tylko wzbogaca queerową historię XX wieku, ale również oddaje głos tym, których biografie nadal pozostają nieznane i niechciane.


90

Fantastyczna kobieta

Rzadko spotyka się tak hipnotyzujące spojrzenie - tak hipnotyzującą postać. Daniela Vega, która wcieliła się w tytułową fantastyczną kobietę to ktoś, o kim długo nie będzie można zapomnieć.


90

Safari

Ten portret jest przerażający - przypomina eugeniczne teksty z początku XX wieku, w którym każdy "inny" był oceniany niczym okaz, często prezentowany jako eksponat.


90

American Honey

Najnowszy film Arnold to portret - intensywny, emanujący żywą energią, ale też gorzki, smutny i sugestywnie wyrazisty.


90

Nazywam się Cukinia

"Nazywam się Cukinia" to nie jest urocza animacja dla dzieci. Raczej dla tych starszych i dużo starszych. Idealna na przeczyszczenie kanalików łzowych. Mądra i piękna.


Proszę czekać…