Adam Siennica

naEKRANIE.pl

AS
56
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 6 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 77 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
28
Neutralne
24
Negatywne
25

Recenzje

90
Twój Vincent

Twój Vincent to animacja interesująca, wciągająca, ale przede wszystkim na długo zapadająca w pamięć. Przez to, że każdy kadr wygląda jak prawdziwe arcydzieło.


90
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Jest w pewnym momencie zbyt bezpiecznie, chociaż dynamicznie, efektownie, zabawnie i z sercem. Tak jak oczekujemy po Gwiezdnych Wojnach.


90
Najlepszy

Najlepszy może jest sportowym dramatem biograficznym na hollywoodzkim poziomie, ale zarazem nie popełnia częstych błędów gatunku i ma w sobie coś unikalnego.


90
Demon

Demon to polski film, który czerpie garściami ze stylistyki horroru. W przeszłości tego typu próby zazwyczaj kończyły się niepowodzeniami albo wręcz powstawał efekt parodii, ale tutaj wychodzi to nadzwyczajnie.


90
Kler

Wiem, że film spotka się ze skrajnymi opiniami. Jednak patrząc na to trzeźwo, jest to po prostu dobre kino poruszające ważny i aktualny temat.


90
Green Book

Green Book to jeden z takich oscarowych filmów, które poza wysoką wartością artystyczną, mają wiele do zaoferowania zwykłym widzom.


80
Najpierw zabili mojego ojca

Koniec końców to kino z wizją, które pokazuje, że Netflix może pod względem artystycznym dać widzom coś innego.


80
I tak cię kocham

I tak cię kocham nie jest prostą i lekką komedią romantyczną, jak wiele przedstawicieli gatunku. Jest to dobry, świetnie zagrany komediowy dramat, który potrafi równie dobrze rozbawić i wzruszyć.


80
Nienawiść, którą dajesz

Nienawiść, którą dajesz to film, w którym nie brakuje mocnych, przejmujących scen. Taki, który działa przede wszystkim na emocje, ale nie manipuluje nimi w prosty czy tani sposób.


80
Cicha noc

Pomijając ciekawą, życiową historię, w której nie brak łez, humoru i problemów, Cicha noc to po prostu dobry, mądry film o polskiej codzienności. Angażujący, ciekawy i zostający z nami na długo.


Proszę czekać…