Agnieszka Bar

Movies Room

AB
73
Średnia ocena krytyka
jest większa o 11 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 12 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
9
Neutralne
2
Negatywne
1

Recenzje

95
Casablanca

To po prostu zupełnie inna kategoria, kategoria arcydzieł, które zmieniły (i ukształtowały!) oblicze kina. Jak jednym słowem opisałabym Casablankę? Urzekająca.


90
Grand Budapest Hotel

Grand Budapest Hotel to czysta przyjemność i prawdziwa uczta dla zmysłów.


90
Sekretne życie Waltera Mitty

Każdy może utożsamiać się z bohaterem, bo wszyscy szukamy w sobie odwagi do spełniania marzeń, a niełatwo ją odnaleźć, siedząc codziennie za biurkiem. Wzruszająca historia, która sprawi, że będzie Wam cieplej na sercu i być może zainspiruje Was d...


90
Papusza

Wielkim twórcom często bywa ciężko. Dlatego historie o nich to świetny materiał na dobry, nietuzinkowy film i tak właśnie było w przypadku Papuszy, smutnej historii opartej na życiu pierwszej polskiej cygańskiej poetki.


80
Diabeł ubiera się u Prady

Diabeł ubiera się u Prady to film bardzo dobry, cieszący oko, miejscami zabawny, ale wciąż elegancki i stylowy, jak sam Runway.


80
Sherlock Holmes

Pełen błyskotliwych dialogów i wartkiej akcji Sherlock Holmes trzyma w napięciu od pierwszej minuty. Dynamiczne sceny walki nie pozwalają się nudzić, a nad wszystkim panuje ten nietypowy, rytmiczny styl Ritchiego.


80
Co robimy w ukryciu

Stanowi o wszystkim, czego brakuje nam dzisiaj w komediach, a brakuje nam inteligentnych żartów, nie zawsze poprawnych politycznie, ale za to naprawdę zabawnych.


70
Lepiej późno niż później

Mały, uczuciowy misz-masz ze zgrabnie rozwiązanym finałem, oprawiony w zabawne sytuacje i błyskotliwe dialogi.


70
Pentameron

Całym filmem rządzi zresztą niezwykła finezja, zmysłowość, estetyka i skupienie na detalu. Efekty specjalne, potwory, czary i inne niezwykłości, również zostały perfekcyjnie dopracowane, co zawsze jest warte docenienia.


60
Raz się żyje

Jeżeli miałabym ocenić Gringo w kilku słowach, powiedziałabym, że jest to film fajny i relaksujący. Kupił mnie prawie w całości.


Proszę czekać…