Aleksander Mazanek

naEKRANIE.pl

AM
63
Średnia ocena krytyka
jest większa o 1 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 9 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
5
Neutralne
1
Negatywne
3

Recenzje

90
Dziedzictwo. Hereditary

Czuć, że cała ekipa pracująca nad Hereditary włożyła w ten film całe swoje serce.


80
Dunkierka

Czy zaś jest to najlepszy film Nolana? Choć jestem wielkim fanem klimatów wojennych, to jednak u mnie zajmuje on drugie miejsce. Trochę mu brakuje do Memento.


80
Machina wojenna

Jeśli szukacie typowego filmu wojennego z dobrą akcją, to ‌Machina wojenna Was zawiedzie, to samo jeśli szukacie głupiej komedyjki na wieczór.


80
Wojna Restrepo

Wojna to piekło i tak samo jak ono, posiada swoje dziewięć kręgów. Dolina Korengal zdecydowanie znajduje się w ostatnim z nich, choć mapy twierdzą, że to jeszcze Afganistan.


70
6 dni

6 Days to film technicznie świetny, militarnie dopracowany, ale fabularnie i aktorsko niestety mocno nierówny.


50
Dwunastu odważnych

To zupełnie innym poziom przeciętności.


40
Sand Castle

Kino amerykańskie cierpi na wysyp średniej jakości filmów wojennych, opowiadających o Iraku i Afganistanie. Sand Castle jest tego niechlubnym przykładem.


40
Paradoks Cloverfield

Paradoks Cloverfield to po prostu słabe sci-fi, mieszające utarte schematy w ciężkostrawną papkę. Można sobie ten film włączyć w tle i spoglądać na niego kątem oka co kwadrans. W każdym momencie będzie tak samo spójny…


40
Venom

Jeśli nie znacie oryginalnej historii Venoma, bądź chcecie zobaczyć, jakie cuda czyni Tom Hardy nawet z najgorszą rolą, idźcie na ten film na własną odpowiedzialność. Może będziecie się na nim dobrze bawić, ale reszcie zdecydowanie to odradzam.


Proszę czekać…