Dominik Dudek

Movies Room

DD
51
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 11 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 14 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
6
Neutralne
2
Negatywne
6

Recenzje

90
Źle się dzieje w El Royale

Źle się dzieje w El Royale wciąga od samego początku i nie sposób się na nim nudzić, gdyż jest po prostu świetną rozrywką.


80
Cudowny chłopak

Cudowny chłopak jest niczym herbata z miodem i cytryną, mająca przede wszystkim dostarczyć nam ciepła. I jest przy tym bardzo skuteczny.


80
Winni

Winni to z pewnością jedna z największych niespodzianek, jakie mi było dane oglądać w tym roku. To dzieło napisane z matematyczną precyzją, które zmusza widza do pobudzenia swojej wyobraźni.


75
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody jest ostatecznie laurką złożoną przez członków zespołu swojemu genialnemu wokaliście, wprawdzie przemilczającą i ugrzeczniającą wiele faktów, ale wciąż piękną oraz sprawnie nakręconą i zmontowaną.


75
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw są dokładnie tym filmem, jakiego każdy sie pewnie spodziewał – dającym masę funu, łamiącym kolejne granice kuriozum blockbusterem wprost idealnym na okres wakacji.


70
Podły, okrutny, zły

Podły, okrutny, zły jest idealnym przykładem na to, że można stworzyć film o seryjnym mordercy, nie skupiając się jednocześnie na bezpośrednim ukazaniu jego brutalnych czynów.


55
Dziewczyna w sieci pająka

Film Fede’a Alvareza ogląda się bez większego bólu, ale o jego pozostaniu w naszej pamięci przez dłuższy czas nie może być mowy.


45
Czerwona jaskółka

Twórcom zdecydowanie zabrakło odwagi w paru scenach, żeby był to seans godny zapamiętania.


35
Nocne życie

Nocne życie ciężko nazwać przyzwoitym filmem gangsterskim. W porównaniu do innych dzieł z tego gatunku, traktujących o czasach prohibicji, m. in. Nietykalnych Briana De Palmy oraz serialu HBO, Zakazane Imperium, dzieło Afflecka prezentuje mizerny ...


30
Belle Époque

Belle Epoque okazuje się być zwyczajnym niewypałem tefałenowskiej ramówki. Żal jest tym większy, że istniał w tym spory potencjał, który został niestety zmarnowany już w premierowym odcinku, a dalej nie było wcale lepiej.


Proszę czekać…