Dominik Dudek

Movies Room

DD
48
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 14 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 12 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
2
Negatywne
6

Recenzje

90
Źle się dzieje w El Royale

Źle się dzieje w El Royale wciąga od samego początku i nie sposób się na nim nudzić, gdyż jest po prostu świetną rozrywką.


80
Cudowny chłopak

Cudowny chłopak jest niczym herbata z miodem i cytryną, mająca przede wszystkim dostarczyć nam ciepła. I jest przy tym bardzo skuteczny.


80
Winni

Winni to z pewnością jedna z największych niespodzianek, jakie mi było dane oglądać w tym roku. To dzieło napisane z matematyczną precyzją, które zmusza widza do pobudzenia swojej wyobraźni.


75
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody jest ostatecznie laurką złożoną przez członków zespołu swojemu genialnemu wokaliście, wprawdzie przemilczającą i ugrzeczniającą wiele faktów, ale wciąż piękną oraz sprawnie nakręconą i zmontowaną.


55
Dziewczyna w sieci pająka

Film Fede’a Alvareza ogląda się bez większego bólu, ale o jego pozostaniu w naszej pamięci przez dłuższy czas nie może być mowy.


45
Czerwona jaskółka

Twórcom zdecydowanie zabrakło odwagi w paru scenach, żeby był to seans godny zapamiętania.


35
Nocne życie

Nocne życie ciężko nazwać przyzwoitym filmem gangsterskim. W porównaniu do innych dzieł z tego gatunku, traktujących o czasach prohibicji, m. in. Nietykalnych Briana De Palmy oraz serialu HBO, Zakazane Imperium, dzieło Afflecka prezentuje mizerny ...


30
Belle Époque

Belle Epoque okazuje się być zwyczajnym niewypałem tefałenowskiej ramówki. Żal jest tym większy, że istniał w tym spory potencjał, który został niestety zmarnowany już w premierowym odcinku, a dalej nie było wcale lepiej.


30
Ach śpij kochanie

Ach śpij kochanie wypada naprawdę słabo, zestawiając go z innymi polskimi kryminałami ostatnich lat. Piękny Władzio wydaje się postacią naprawdę interesującą, lecz jej potencjał w filmie Langa nie został dostatecznie wykorzystany.


20
Robin Hood: Początek

W zasadzie ciężko mi tutaj wskazać jakikolwiek aspekt filmu, który mógłbym zaliczyć na korzyść produkcji Robin Hood: Początek, poza tym, że niektóre sceny są tak absurdalne, że aż niezamierzenie śmieszne.


Proszę czekać…