Wiktor Fisz

naEKRANIE.pl

WF
65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 13 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
4
Negatywne
1

Recenzje

90
Roma

Roma to film artystyczny i autorski. Wśród smakoszy takiej konwencji znajdzie on z pewnością wielu wielbicieli.


80
Jak wytresować smoka 3

Trzeci film z serii Jak wytresować smoka nie traktuje młodych widzów w infantylny sposób. Nie uproszcza przekazu, próbując dostosować opowieść do danej grupy wiekowej.


80
Ant-Man i Osa

Miejmy nadzieję, że Ant-Man będzie serią wprowadzającą na piedestał lekkie marvelowskie „niecrossovery”, gdzie nawiązania do uniwersum pojawiają się jedynie w formie smaczków i wtrąceń, a nie epickich wydarzeń.


70
Brexit

Brexit pokazuje, jak delikatny jest globalny stan faktyczny. Wystarczy symboliczne pstryknięcie palcami, a słodki constans przestanie istnieć.


70
O chłopcu, który ujarzmił wiatr

To nie jest jeszcze filmowa opowieść, na którą Afryka czeka i której potrzebuje, ale produkcja ma w sobie dużo prawdy. W połączeniu z niesamowitą historią daje to zaskakująco pozytywny efekt.


70
Też go kocham

Film wywiązuje się ze swojej roli zadowalająco. Na pewno nie zostawi widzów obojętnymi, co wbrew pozorom nie jest regułą we współczesnym kinie.


70
Moja kolacja z Herve

W obrazie jest kilka przepysznych kąsków dla tych, którzy lubią odnajdywać smaczki i nawiązania do popkultury. Jednym słowem, obraz z pewnością znajdzie swoich amatorów.


70
Rytuał

Film Davida Brucknera to zdecydowanie must see dla wszystkich miłośników horrorów. Wreszcie pojawiło się coś dobrego w tym skostniałym gatunku.


60
Twarz

Twarz nie jest filmem dla każdego, ale nie oznacza to, że jest to produkcja pozbawiona jakiejkolwiek wartości.


50
Maradona według Kusturicy

Maradona Kusturicy ma jeden dobry moment. Duże wrażenie robi końcówka, kiedy to piłkarz spotyka słynnego muzyka Manu Chao, śpiewającego piosenkę jemu poświęconą.


Proszę czekać…