Michalina Reda

naEKRANIE.pl

MR
59
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 40 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
16
Neutralne
16
Negatywne
8

Recenzje

90
Thor: Ragnarok

Nowatorskie spojrzenie komediowego reżysera, Taiki Waititi, okazało się najlepszym, na co ta trochę flegmatyczna seria filmowa mogła liczyć.


80
Do zobaczenia w zaświatach

Do zobaczenia w zaświatach to przepięknie zrealizowane kino, które ogląda się z czystą przyjemnością.


80
Atak paniki

Paweł Maślona zaproponował widzom czarną komedię stworzoną z pięciu zazębiających się ze sobą historii. Efekt? Film nie tylko zabawny, ale niezwykle wciągający.


80
Mustang

Półtorej godziny trwania filmu okazuje się najlepszym wymiarem czasowym – nie ma tu męczących dłużyzn, a całość ogląda się z zapartym tchem (również za sprawą widoków i pięknych ujęć).


80
Gra Geralda

Netflix wziął się za kolejną adaptację Stephena Kinga, jaką jest tajemnicza i trzymająca w napięciu Gra Geralda. Efekt jest naprawdę dobry.


80
Beksińscy. Album wideofoniczny

‌Beksińscy. Album wideofoniczny to 80-minutowa refleksja. Ponowne sięgnięcie do ulotnych chwil, które na zawsze zostały zamknięte na taśmie filmowej.


70
Ingrid wyrusza na zachód

Ingrid Goes West to pełnometrażowy debiut reżyserski Matta Spicera, dotyczący bardzo aktualnej tematyki, jaką jest stalking i media społecznościowe. W efekcie otrzymujemy produkcję, którą ogląda się z zainteresowaniem, a nawet niepokojem.


70
Paddleton

Paddleton to produkcja na wolny wieczór, która może wpaść w oko wszystkim fanom melancholii i życiowej refleksji.


70
Wieża. Jasny dzień.

Historia w swoim rdzeniu zdaje się być wszystkim znajoma i tak namacalna, że da się ją chwycić ręką. Jednak gdy tego dokonamy, ostatecznie okazuje się, że wszystko wyślizguje nam się przez palce.


70
Bajecznie bogaci Azjaci

Bajecznie bogaci Azjaci to nie arcydzieło, ale bardzo przyjemna komedia romantyczna, która może umilić wieczór. Jest z czego się zaśmiać, są momenty wzruszenia, bywa także emocjonalnie…


Proszę czekać…