Bernadetta Trusewicz

FDB

BT

Psełdonimy Bernadetta_Trusewicz

65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 594 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
360
Neutralne
118
Negatywne
100

Recenzje

100
Wyspa psów

Wyspa Psów to mocno wystylizowane kino, ale niezapominające o zbudowaniu historii.


100
One More Time with Feeling

Bliżej się już stanąć bohatera nie da. Tutaj król, przekazywanych doskonałą muzyką emocji, jest nagi. Na dodatek się tego wstydzi.


100
Mowa ptaków

Całkowicie bezlitosny wobec niepohamowanej konsumpcji dóbr, a postępującego niedożywienia umysłu i ducha. Art-hardcore ma swojego ambasadora w Polsce. Wariaci z miasta wariatkowa.


95
Roma

Imponująca historia drogi od cichego płaczu solistki, zranionej kobiety, do głośnego i nabierającego na sile chóru kobiet.


95
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

To kino, przy którym erupcja wulkanu ma wymiar trzaśnięcia drzwiami. Jednak, kiedy trzeba, decybeli jest mniej.


95
The Florida Project

Florida Project to jednocześnie fantastyczna, pełna ekscesów i temperamentu, filmowa przygoda w andersonowskim stylu, gdzie w jednej chwili wierzymy nawet w istnienie jednorożców… ale ostatecznie tracimy wiarę w cywilizację, w jakikolwiek sens lud...


90
Synonimy

Nieproste, chwilami umyślnie niewygodne dzieło, ale z pewnością prowokujące poprzez umyślne przejaskrawienia dzieło o tożsamości, i jak coraz mniej determinuje ją współcześnie pochodzenie.


90
Lighthouse

The Lighthouse to utwór, który długo zostawia gorzki posmak na języku, bo obserwujemy metaforyczny ludzki pęd do niedostępnego, tutaj pokazanego w wybitnie brawurowy, osobliwy, autorski sposób.


90
Fokstrot

Doskonałe oddanie wiecznego napięcia. Niezależnie, czy jest się na froncie obecnie, było, czy ma tam daleko kogoś bliskiego.


90
Słodki koniec dnia

Film, który pięknie mówi o szukaniu czucia i uczucia namiętności nawet w obliczu końca. To afirmacja temperamentu, emocjonalności i krzyk: A tu trzeba żyć i być szczerym!


Proszę czekać…