Bernadetta Trusewicz

FDB

BT

Psełdonimy Bernadetta_Trusewicz

65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 496 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
294
Neutralne
99
Negatywne
87

Recenzje

100
Wyspa psów

Wyspa Psów to mocno wystylizowane kino, ale niezapominające o zbudowaniu historii.


100
One More Time with Feeling

Bliżej się już stanąć bohatera nie da. Tutaj król, przekazywanych doskonałą muzyką emocji, jest nagi. Na dodatek się tego wstydzi.


95
Roma

Imponująca historia drogi od cichego płaczu solistki, zranionej kobiety, do głośnego i nabierającego na sile chóru kobiet.


95
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

To kino, przy którym erupcja wulkanu ma wymiar trzaśnięcia drzwiami. Jednak, kiedy trzeba, decybeli jest mniej.


95
The Florida Project

Florida Project to jednocześnie fantastyczna, pełna ekscesów i temperamentu, filmowa przygoda w andersonowskim stylu, gdzie w jednej chwili wierzymy nawet w istnienie jednorożców… ale ostatecznie tracimy wiarę w cywilizację, w jakikolwiek sens lud...


90
Fokstrot

Doskonałe oddanie wiecznego napięcia. Niezależnie, czy jest się na froncie obecnie, było, czy ma tam daleko kogoś bliskiego.


90
Słodki koniec dnia

Film, który pięknie mówi o szukaniu czucia i uczucia namiętności nawet w obliczu końca. To afirmacja temperamentu, emocjonalności i krzyk: A tu trzeba żyć i być szczerym!


90
Subtelność

To dzieło satysfakcjonujące intelektualnie. Kino nieposzukujące nowych form i innowacyjnych metod wypowiedzi desperacko i w afekcie. Subtelność odnajduje się w rozsądku, precyzji, traktuje film jako opowiadanie.


90
Midsommar. W biały dzień

Midsommar. W Biały dzień to nieposkromiona empiria nieustannej niepewności, ale niewynikającej z prostego strachu produkowanego przez horrory.


90
Mustang

Ten film to głośno oddychająca obrazem i treścią szczera historia o zatopieniu zębów w swojej tożsamości i nie puszczaniu jej. Mustang to niesamowicie czuły i przejmujący hymn o sile kobiety.


Proszę czekać…