Bernadetta Trusewicz

FDB

BT

Psełdonimy Bernadetta_Trusewicz

64
Średnia ocena krytyka
jest większa o 2 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 413 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
238
Neutralne
82
Negatywne
77

Recenzje

100
Wyspa psów

Wyspa Psów to mocno wystylizowane kino, ale niezapominające o zbudowaniu historii.


100
One More Time with Feeling

Bliżej się już stanąć bohatera nie da. Tutaj król, przekazywanych doskonałą muzyką emocji, jest nagi. Na dodatek się tego wstydzi.


95
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

To kino, przy którym erupcja wulkanu ma wymiar trzaśnięcia drzwiami. Jednak, kiedy trzeba, decybeli jest mniej.


95
The Florida Project

Florida Project to jednocześnie fantastyczna, pełna ekscesów i temperamentu, filmowa przygoda w andersonowskim stylu, gdzie w jednej chwili wierzymy nawet w istnienie jednorożców… ale ostatecznie tracimy wiarę w cywilizację, w jakikolwiek sens lud...


90
Fokstrot

Doskonałe oddanie wiecznego napięcia. Niezależnie, czy jest się na froncie obecnie, było, czy ma tam daleko kogoś bliskiego.


90
Subtelność

To dzieło satysfakcjonujące intelektualnie. Kino nieposzukujące nowych form i innowacyjnych metod wypowiedzi desperacko i w afekcie. Subtelność odnajduje się w rozsądku, precyzji, traktuje film jako opowiadanie.


90
Mustang

Ten film to głośno oddychająca obrazem i treścią szczera historia o zatopieniu zębów w swojej tożsamości i nie puszczaniu jej. Mustang to niesamowicie czuły i przejmujący hymn o sile kobiety.


90
Suspiria

Suspiria to dzieło, które się nie waha, jest radykalne i wie, w którym momencie zacząć być rozpasane, by nie znudzić nas swoim rozmachem.


90
Powrót

Relacje bohaterów są składnikiem fabuły. Na szczęście pojawiają się jeszcze twórcy, którzy wiedzą, że to wszystko co wytwarzane pomiędzy ludźmi jest najatrakcyjniejsze i można sobie oszczędzić zatrudniana kaskaderów. Dyktatura emocji nie ogranicza...


90
Zimna wojna

To kino totalne, spełnione, niepodlizujące się widzowi, ale swoją bezpośredniością i wrażliwością błyskawicznie rozkochujące go w sobie.


Proszę czekać…