Joanna Adamiak

FDB

JA
75
Średnia ocena krytyka
jest większa o 13 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 19 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
10
Neutralne
2
Negatywne
1

Recenzje

100
Love

Daleko Love do pustej erotyki. Noému udało się stworzyć sentymentalny obraz miłości, w niektórych scenach czułej i delikatnej, w innych zaś ostrej, brutalnej, wręcz zwierzęcej.


100
Lobster

W groteskowej formie dotyka najtrudniejszych i najbardziej bolesnych aspektów ludzkiej egzystencji.


90
Moja miłość

Historia burzliwej miłości ze świetnymi Vincentem Casselem i Emmanuelle Bercot w głównych rolach.


90
Czerwony pająk

Największym atutem filmu są zdjęcia, dzięki którym nabiera autentyczności obraz komunistycznego kraju, w którym dochodzi do różnego rodzaju zbrodni.


80
Creed: Narodziny legendy

"Creed: Narodziny legendy" to przede wszystkim historia o dążeniu do życia według własnego scenariusza, niezależnie od niepowodzeń i przeciwności losu. Jako motywacja do realizacji noworocznych postanowień.


80
Babai

Ze względu na poruszanie trudnej tematyki wpływu agresji i odtrącenia na funkcjonowanie dziecka, ciężko przejść koło tego filmu obojętnie. Z pewnością zasługuje jednak na uwagę ze względu na zdjęcia, grę aktorską oraz rewelacyjne, bezkompromisowe ...


70
Zupełnie Nowy Testament

Film jest śmieszny, lekki, ale z drugiej strony porusza poważne tematy. Pomaga nabrać nieco dystansu do otaczającej nas wszystkich rzeczywistości.


70
Piter FM

Nie ma tu zapierających dech w piersiach zdjęć czy powalającej muzyki, chociaż wiele scen się toczy w radiu, są za to aktorzy, którzy tworzą kreacje bardzo sympatycznych postaci (Yekaterina Fedulova, Evgeniy Tsyganov, Aleksey Barabash, Natalya Rev...


70
Demon

Demon, ostatni film Marcina Wrony, to obraz na pograniczu horroru, thrillera, kryminału i dramatu społecznego na wzór Smarzowskiego.


70
Żyć nie umierać

Żyć nie umierać pomimo swojej tematyki nie jest wyciskaczem łez, nie gra na emocjach widza. Wręcz przeciwnie – historia bohatera została opowiedziana w sposób neutralny, bezstronny, nie ma tu oceniania bohatera czy żalu do świata.


Proszę czekać…