Jakub Izdebski

Interia

JI
58
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 52 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
21
Neutralne
15
Negatywne
16

Recenzje

95
Spider-Man Uniwersum

Animowany Pająk to uczta dla oczu i hołd dla mitologii Spider-Mana. Dzieło intrygujące swoją warstwą wizualną i chwytające za serce przynajmniej 10 razy w trakcie całego seansu.


95
Sieranevada

"Sieranevada" to jeden z najlepszych filmów, jakie będą gościć na ekranach kin w 2017 roku. Chociaż trzygodzinny czas projekcji może niektórych odstraszyć, warto dać mu szansę. Myślę, że nikt się nie zawiedzie.


90
Tajemnice Silver Lake

Reżyser bawi się kinem klasycznym i współczesnym, nawiązuje do historii muzyki i gier wideo, obok sztuki wysokiej stawia pulpowe powieści za kilkanaście centów, a w rzeczach pozornie nieznaczących wskazuje poszlaki globalnych spisków.


90
The Florida Project

Liczne zalety dzieła Bakera, od wspaniałego aktorstwa - zarówno ze strony debiutantów, jak i najbardziej doświadczonego spośród obsady Dafoe - po energiczność obrazu i serce, którego nie można mu odmówić.


80
Bracia Sisters

Dynamiczną relację między braćmi świetnie wygrywają aktorzy - szczególnie Reilly, który wciąż pozostaje najbardziej niedocenianym aktorem w Hollywood.


80
Jak pies z kotem

Liczne zalety filmu Kondratiuka sumują się w dwóch ostatnich kadrach filmu - krótkich, statecznych, bez dialogów w tle.


80
Winni

"Winni" to najlepszy dreszczowiec tego roku, bijący na głowę wszystkie wysokobudżetowe amerykańskie produkcje. Idźcie do kin, na pewno nie spotka was zawód.


80
Na pokuszenie

Coppola zręcznie zmienia tonację, a w każdej z nich odnajduje się natychmiastowo. Jednocześnie dopasowuje je do emocji swych bohaterek.


80
Fuga

Zdaje się być dziełem kompletnym, nieposiadającym zbędnej sceny czy fałszywej nuty w zachowaniu bohaterów. Próba drugiego filmu zdana celująco.


80
Van Gogh. U bram wieczności

Schnabel tworzy kolejne wspaniałe dzieło po "Motylu i skafandrze" z 2007 roku.


Proszę czekać…