Michał Kujawiński

naEKRANIE.pl

MK
50
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 12 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 23 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
11
Negatywne
8

Recenzje

80
Czarne lustro: Bandersnatch

Czarne lustro: Bandersnatch nie tylko dla bardzo ciekawej historii i bardzo dobrego filmu, ale też ciekawostki, jaką jest dokonywanie własnych wyborów.


70
Wilkołak

Do końcówki filmu narracja prowadzona jest z ogromnym wyczuciem i dzięki tym wszystkim elementom, układanka o dziwnym tytule Wilkołak to naprawdę coś wartego uwagi.


70
Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek

Świetne aktorstwo i dobra reżyseria sprawia, że całość to bardzo dobrze spędzony czas. Lily James w głównej roli odnajduje się fantastycznie i mam nadzieję, że ta aktorka dostanie szansę grania w jeszcze głośniejszych produkcjach.


70
Jeszcze dzień życia

Kapitalnie zrealizowane sceny batalistyczne momentami przesłaniają treść i choć całość dba o najmniejszy detal, to jednak twórcy za bardzo w pewnym momencie dali się ponieść onirycznym wizjom.


60
Eter

Eter to naprawdę świetny film, który mimo kilku poważniejszych zarzutów, broni się pod względem realizacji i niezwykle ciekawych bohaterów, a także kilku mądrości, które stara się przekazywać twórca.


60
Juliusz

Juliusz to naprawdę solidna produkcja, która pod głupkowatą, komediową przykrywką w ciekawy sposób przekazuje wiele mądrości.


60
Maya Dardel

Maya Dardel jest psychologiczną zagadką, ale także rozważeniami nad przemijaniem, rolą sztuki w życiu oraz sztuką życia.


60
Dziura w głowie

Obcowanie z debiutem pełnometrażowym Piotra Subbotko jest próbą obcowania z myślami twórcy, które po seansie rzeczywiście mogą pozostawić tytułową dziurę w głowie.


60
Podatek od miłości

Podatek od miłości to sprawnie zrealizowana produkcja, zaskakująca nie tylko świetnie dobranym duetem bohaterów, ale także dobrymi dialogami i historią, która choć jest schematyczna, to potrafi dostarczyć rozrywki.


50
Na głęboką wodę

W tej powolnej narracji i wybieraniu prostych ścieżek skrywa się znacznie lepszy film niż ostatecznie powstał. Tym większa szkoda, że nie podjęto większego ryzyka.


Proszę czekać…