Michał Kujawiński

naEKRANIE.pl

MK
50
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 12 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 20 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
3
Neutralne
10
Negatywne
7

Recenzje

70
Wilkołak

Do końcówki filmu narracja prowadzona jest z ogromnym wyczuciem i dzięki tym wszystkim elementom, układanka o dziwnym tytule Wilkołak to naprawdę coś wartego uwagi.


70
Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek

Świetne aktorstwo i dobra reżyseria sprawia, że całość to bardzo dobrze spędzony czas. Lily James w głównej roli odnajduje się fantastycznie i mam nadzieję, że ta aktorka dostanie szansę grania w jeszcze głośniejszych produkcjach.


70
Jeszcze dzień życia

Kapitalnie zrealizowane sceny batalistyczne momentami przesłaniają treść i choć całość dba o najmniejszy detal, to jednak twórcy za bardzo w pewnym momencie dali się ponieść onirycznym wizjom.


60
Eter

Eter to naprawdę świetny film, który mimo kilku poważniejszych zarzutów, broni się pod względem realizacji i niezwykle ciekawych bohaterów, a także kilku mądrości, które stara się przekazywać twórca.


60
Juliusz

Juliusz to naprawdę solidna produkcja, która pod głupkowatą, komediową przykrywką w ciekawy sposób przekazuje wiele mądrości.


60
Maya Dardel

Maya Dardel jest psychologiczną zagadką, ale także rozważeniami nad przemijaniem, rolą sztuki w życiu oraz sztuką życia.


60
Dziura w głowie

Obcowanie z debiutem pełnometrażowym Piotra Subbotko jest próbą obcowania z myślami twórcy, które po seansie rzeczywiście mogą pozostawić tytułową dziurę w głowie.


60
Podatek od miłości

Podatek od miłości to sprawnie zrealizowana produkcja, zaskakująca nie tylko świetnie dobranym duetem bohaterów, ale także dobrymi dialogami i historią, która choć jest schematyczna, to potrafi dostarczyć rozrywki.


50
Na głęboką wodę

W tej powolnej narracji i wybieraniu prostych ścieżek skrywa się znacznie lepszy film niż ostatecznie powstał. Tym większa szkoda, że nie podjęto większego ryzyka.


50
The Lodgers. Przeklęci

The Lodgers. Przeklęci jest filmem bez pomysłu lub produkcją z wieloma pomysłami na raz, które nie potrafią wybrzmieć i nabrać znaczenia dla całej historii.


Proszę czekać…