Michał Kujawiński

naEKRANIE.pl

MK
47
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 15 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 9 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
0
Neutralne
6
Negatywne
3

Recenzje

60
Maya Dardel

Maya Dardel jest psychologiczną zagadką, ale także rozważeniami nad przemijaniem, rolą sztuki w życiu oraz sztuką życia.


60
Podatek od miłości

Podatek od miłości to sprawnie zrealizowana produkcja, zaskakująca nie tylko świetnie dobranym duetem bohaterów, ale także dobrymi dialogami i historią, która choć jest schematyczna, to potrafi dostarczyć rozrywki.


50
The Lodgers. Przeklęci

The Lodgers. Przeklęci jest filmem bez pomysłu lub produkcją z wieloma pomysłami na raz, które nie potrafią wybrzmieć i nabrać znaczenia dla całej historii.


50
Trolle

Prócz kilku zabawnych momentów i fantastycznej ścieżki dźwiękowej, Trolle nie mają wiele do zaoferowania. Całość jest niestety wtórna, przesłodzona i kolorowa do bólu.


50
Nieznajomi: Ofiarowanie

Odpowiedni film na jeden deszczowy wieczór, o którym dość szybko wszyscy zapomną.


50
The Godmother

Kiedy widzimy napisy końcowe, nie dochodzimy do większej konkluzji na temat samego filmu i postaci Blanco.


40
Geostorm

Wydaje się, że takie filmy jak Pojutrze, 2012 czy Dzień niepodległości w materii kina katastroficznego powiedziały i pokazały już wszystko. Geostorm zdaje się to potwierdzać.


40
Renegaci

Prawie cały drugi akt filmu to skrzyżowanie kina przygodowego z romansem, gdzie ani jedno ani drugie nie działa jak powinno.


20
Totem

Fabularny debiut Jakuba Charona zapowiadany był jako kino gangsterskie, którego jeszcze u nas nie było. Jestem w stanie się z tym zgodzić, bo tak złego filmu nie powstydziłby się nawet Patryk Vega.


Proszę czekać…