Emilka Szara

FDB

ES
69
Średnia ocena krytyka
jest większa o 7 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 15 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
12
Neutralne
0
Negatywne
3

Recenzje

90
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Film Piraci z Karaibów Zemsta Salazara to kusząca rozrywka na najwyższym poziomie, z kreacjami godnymi zapamiętania, to magia poprzez którą czujemy jakbyśmy to my sterowali ogromnym statkiem.


90
Król Artur: Legenda miecza

Guy Ritchie wzniósł się na wyżyny swojego reżyserskiego kunsztu, wychodząc odważnie naprzeciw oczekiwaniom mas związanymi z przedstawieniem królów z krwi i kości, którym nie tylko romanse w głowach, ale prawdziwa walka.


80
Chavela

Chavela to rozmowy, zdjęcia, nagrania, wspomnienia rodziny, znajomych i pracowników związanych z tą pieśniarką. Opowiada o jej cierpieniu, bólu i samotności. O rozstaniach, licznych miłostkach i wielkiej miłości do muzyki oraz występów przed publi...


80
Obcy: Przymierze

Film przypominający klimatem dawną serię Obcego, dużo krwistych, brutalnych scen, klaustrofobiczny klimat i dobre aktorstwo.


80
Azyl

Spójrz w oczy zwierząt, a dowiesz się co czują


80
Piękna i Bestia

Piękno ukryte we wnętrzu


80
To przychodzi po zmroku

To przychodzi po zmroku to horror w którym największym potworem okazuje się natura ludzi, chęć przetrwania kosztem innych istnień, to zezwierzęcenie w kwestii moralności i sumienia, które zagłuszone zostają przez proste instynkty.


70
Badlands

Badlands to typowe kino drogi, w które chcemy się udać wraz z młodymi kochankami by podziwiać piękno przemierzanych terenów i jednocześnie zachwycić się naturalnością i urokiem niegasnącego uczucia Holly i Kita.


70
W starym, dobrym stylu

W starym, dobrym stylu to typowa familijna komedia, z dobrymi kreacjami aktorskimi, niewymuszonym, błyskotliwym humorem, ciekawą akcją i ważnym społecznie problemem w tle.


70
Wonder Woman

Wonder Woman to po Harley Quinn kolejna silna, wyemancypowana osobowość kobieca. Nie znajdziemy w tym filmie znużenia, lecz widowiskowość i lekki humor.


Proszę czekać…