Bartosz Tomaszewski

Movies Room

BT
74
Średnia ocena krytyka
jest większa o 12 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 10 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
9
Neutralne
1
Negatywne
0

Recenzje

90
Kingsman: Tajne służby

Kingsman: Tajne Służby to nie tylko wygłupy na ekranie. Jednym z najjaśniejszych punktów tej świetnej produkcji jest obsada.


90
Łowca androidów

25 czerwca 1982 roku do amerykańskich kin trafił film, który po wielu latach od premiery z czystym sumieniem nazwać można opus magnum brytyjskiego reżysera, Sir Ridleya Scotta. Mowa oczywiście o "Łowcy Androidów".


80
Everest

Everest to film, którego największą mocą - tuż obok trzymającej w napięciu fabuły - jest warstwa wizualna, która dopieści wasze zmysły.


80
Mama

Mama to bez wątpienia bardzo dobry film. Pozostawia po sobie naprawdę duże wrażenie! Wywołuje masę różnorakich emocji, jest atrakcyjny wizualnie i posiada gęsty klimat.


75
Głosy

Warto dać Głosom szansę, chociażby dla kilku fantastycznych scen, w których bryluje to cholerne, rude kocisko. Jednak najważniejsze jest to, że jest to film z drugim dnem. Warto, żebyście odkryli je sami.


75
Life

Nie jest to może kino wybitne, bowiem budowane przez pierwszą połowę filmu wielkie idee i rzucanie hasłami o przełomie w dziejach ludzkości, w drugiej części filmu przeradza się, w co tu dużo mówić, kolejną produkcję o walce z obcą formą życia i p...


67
Człowiek ze stali

Pomimo ogólnej niechęci do tego filmu wśród wielu widzów, w tym grona moich znajomych, uważam Człowieka ze stali za produkcję udaną.


65
Thor: Mroczny świat

Thor: Mroczny Świat to dobra propozycja na coraz bardziej deszczowe, październikowe dni. Nie jest to produkcja wymagająca rozmyślania nad zawiłościami fabularnymi.


62
300: Początek imperium

300: Początek Imperium to czysta rozrywka. Na próżno szukać tutaj przesłania czy wspaniałych historii. Fabuła jest prosta, bo taka miała być w założeniu. To produkcja szalenie efektowna, napakowana patosem, przerysowaną brutalnością; efekty specja...


60
Annabelle

Reżyser przez cały film umiejętnie buduje napięcie, dawkując nam co jakiś czas mocniejsze zwroty akcji.


Proszę czekać…