Krzysztof Warzała

Movies Room

KW
63
Średnia ocena krytyka
jest większa o 1 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 13 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
4
Negatywne
1

Recenzje

82
Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać

Świetne ujęcia idą tu w parze z wyrazistym aktorstwem, a co ważniejsze, rozważania na temat poświęcenia na rzecz ojczyzny nie są jednostronne i wielokrotnie główni bohaterowie poddają w wątpliwość sens oraz charakter swojego sprzeciwu.


80
Champion 4: Walka o honor

Boyka: Undisputed nie do końca sprawdza się w warstwie dramatycznej, która z kolei przeszkadza efektownemu mordobiciu, jednak to wciąż świetne kino kopane z jednym z najbardziej ikonicznych bohaterów w tym gatunku.


78
Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Narodziny zła wbija w fotel i przyprawia o szybsze bicie serca. Fani gatunku muszą koniecznie przeżyć to w kinie.


77
Ucieczka na Atenę

Chciano dostarczyć widzom ekscytujący spektakl i z tego założenia wywiązano się na medal. Dodając jeszcze świetne role Moore'a i Savalasa, trudno wręcz nie polecić Ucieczki na Atenę.


72
Przekręt

Mimo wszelkich obiekcji czy też uzasadnionej doświadczeniem niechęci wobec wszelkiego rodzaju remake'ów, rebootów i przeróbek, robienie serialu z Przekrętu Guya Ritchiego nie jest wcale takim tragicznym pomysłem.


64
Renegaci

Renegatów zwyczajnie warto obejrzeć, bo to stosunkowo uniwersalny film, w którym każdy widz znajdzie coś interesującego, choć nikt nie uzna tej produkcji za cenny skarb kinematografii.


62
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Mamy do czynienia z przeciętnym, letnim widowiskiem, które nie wpływa na nieznane wody, tylko żegluje z umiarkowaną prędkością po bezpiecznym terytorium.


62
Batman i Harley Quinn

Nie wyszła na pewno taka szalona rock'n'rollowa jazda po bandzie, jaką zapowiada zwiastun, czy jaką mogliśmy oglądać w Lego Batman: Film. Każdy ma inne granice humoru, więc na pewno ktoś uśmieje się po pachy podczas seansu Batman i Harley Quinn.


60
Zając Max ratuje Wielkanoc

Historia raczej nie grzeszy oryginalnością, ale jednocześnie twórcy bardzo ładnie połączyli współczesną „fajowskość” z tradycyjnym wyobrażeniem świata i typowo bajkową stylistyką.


58
The Circle. Krąg

W realistyczną estetykę wepchnięto na poważnie takie bzdury, że w to nie da się uwierzyć.


Proszę czekać…