Szymon Góraj

Movies Room

SG
54
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 8 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 16 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
6
Neutralne
4
Negatywne
6

Recenzje

90
Avengers: Wojna bez granic

Bracia Russo po raz trzeci poprowadzili bohaterów Marvela do walki, i po raz trzeci odnieśli miażdżące zwycięstwo. Wojna bez granic spokojnie może uchodzić za wzór, jak tworzyć blockbustery.


85
Vice

Vice można traktować jako swojego rodzaju współczesny traktat o rodzącej się władzy absolutnej, połączony z niepowtarzalną, eklektyczną w swej formie satyrą polityczną.


80
Czarna Pantera

Czarna Pantera samą swoją tematyką przeciera szlaki w kinie superhero, nie jest to jednak bomba w rodzaju pierwszej części Avengers, a bardzo dobrze skrojony spektakl w oryginalnej jak na MCU konwencji.


70
Brockmire

Jak mocno rozpocząć sezon? Jest wiele sposobów, acz na pewno jednym z ciekawszych jest przedstawienie sytuacji, gdy znany komentator meczów baseballowych pod wpływem alkoholu traci nad sobą panowanie i zaczyna relacjonować… stosunek swojej zdradli...


70
Mała Stopa

To dość ambitny projekt z ciekawą tematyką i ciepłym przesłaniem. Idealna propozycja na coraz chłodniejsze dni nie tylko dla najmłodszych widzów.


65
Syn

Syn nie pozostawił więc po sobie najlepszego możliwego wrażenia, pod wieloma względami po prostu oblewając, jednak to wciąż solidna produkcja, na którą fani gatunku powinni się skusić.


60
Alfa

To po prostu klimatyczna podróż do quasi-prehistorycznego świata, w którym możemy się zrelaksować, a czasem nawet lekko wzruszyć.


55
Kapitan Marvel

Kapitan Marvel to jeden z najbardziej zbędnych filmów w historii Marvel Cinematic Universe.


55
Człowiek, który zabił Don Kichota

Mój finalny zarzut – co w przypadku produkcji tegoż autora jest dla mnie niemałym zaskoczeniem – dotyczy humoru, a konkretnie jego poziomu. Jest on po prostu niskich lotów, niebezpiecznie zbliżony do prostactwa najmniej wymagającym amerykańskich k...


55
Bright

Film ma swój urok i jest nader przyjemnym sposobem na przedświąteczne wyluzowanie się, acz w ogólnym rozrachunku jest to co najwyżej niezgorszy przeciętniak, który mógłby być czymś znacznie więcej.


Proszę czekać…