Kuba Koisz

Movies Room, naEKRANIE.pl

KK
62
Średnia ocena krytyka
jest taka sama jak średnia wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 22 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
14
Neutralne
6
Negatywne
2

Recenzje

85
Baby Driver

Nastoletnia wersja Bonnie i Clyde ze słuchawkami różowego iPoda w uszach i samochodem, który nie lubi schodzić z piątego biegu.


80
Lady M.

W tym filmie, gdy nurt stłumionej chuci znajduje ujście, zabiera ze sobą ofiary. Ja, jako widz, z chęcią się w tę ofiarę wcieliłem.


80
Na pokuszenie

‌Na pokuszenie to przepięknie sfilmowane kino, pełne reżyserskiej pewności siebie, oparte na kilku twarzach oraz prostym pomyśle wyjściowym.


75
Wojna o planetę małp

Jest wyjątkowo wyciszoną rozrywką jak na standardy panujące w science fiction, momentami wręcz opowiada historię za pomocą ciszy, pomruków, ekspresji twarzy, postaw ciała małp.


75
Kedi - sekretne życie kotów

Jest w tym filmie coś uroczego, wzruszającego, prostego, ale intuicyjnie „w punkt”, bo o kotach twórcy muszą wiedzieć sporo.


75
Królewicz Olch

Warto myśleć o tym filmie jako metaforze zrzucania skóry, opowieści o rytuałach przejścia oraz uświadamianiu sobie, że nawet jeśli nasza głowa zakleszczyła się między światami, to nigdy nie będziemy w jego centrum.


70
Król Artur: Legenda miecza

Król Artur: Legenda Miecza naprawdę spełnia obiecaną przez zwiastuny rolę - energetyzuje, korzysta ze stylistyki gier komputerowych, wypełnia czas akcją i w tym wszystkim przemyca sporo informacji o współczesnych Brytyjczykach.


70
Ghost in the Shell

Najmocniej radzą sobie elementy żywcem wyjęte ze znanej opowieści, a w szczególności Sekcja 9 z ociekającym charyzmą Takeshi Kitano stojącym na jej czele oraz Pilou Asbaekiem grającym Batou.


70
Spider-Man: Homecoming

To dobre, pełne kolorów kino superbohaterskie, zrobione od linijki, trochę przydługie, lecz traktujące widza z szacunkiem.


70
Szybcy i wściekli 8

Reżyser, F. Gary Gray, który dowiódł już swoim Straight Outta Compton, że potrafi tworzyć opowieści wypełnione akcją, suspensem, ale również w miarę sensownie poprowadzonymi relacjami między postaciami, dobrze wie, jaki film nakręcił.


Proszę czekać…