Mikołaj Lewalski

Film.org.pl

ML
60
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 2 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 30 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
15
Neutralne
8
Negatywne
7

Recenzje

90
Gentleman z rewolwerem

Jeśli to rzeczywiście jest pożegnanie Roberta Redforda z karierą aktorską, to nie wyobrażam sobie, by mogło ono wyglądać lepiej.


80
Na głęboką wodę

Czy wysoka cena marzeń powinna powstrzymywać nas przed próbami ich zrealizowania?


80
Wieczór gier

Pogrywanie z oczekiwaniami widza, ożywcza pomysłowość i chemia między aktorami - w efekcie otrzymujemy świetną komedię.


80
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Ostatni Jedi to film znacznie odważniejszy, ale zarazem mniej spójny niż Przebudzenie Mocy. Jego wady bledną jednak w obliczu potęgi, z jaką oddziałuje na emocje i zmysły. To niesamowity film, który jednak wzbudza trochę mieszanych uczuć.


80
Deadpool 2

Sequel z oczywistych względów pozbawiony świeżości pierwowzoru, ale jednocześnie zabawniejszy i po prostu od niego lepszy.


80
Twój Simon

Pełna ciepła i wrażliwości młodzieżowa komedia romantyczna i coming of age story w świeżym wydaniu.


80
Król Artur: Legenda miecza

Guy Ritchie skutecznie tchnął energię i ekscytację w skostniały gatunek fantasy - szkoda, że najpewniej nie zobaczymy ciągu dalszego jego wersji tej historii.


80
Amok

Brud, ciemność i zwątpienie, czyli najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Kontrowersje może wzbudzać sam fakt powstania tego filmu. Z jednej strony – to dokładanie kolejnej cegiełki do popularności pisarza-mordercy, który w odrażający sposób po...


70
Pasażer

Bohater walczący o życie na zamkniętej przestrzeni, Liam Neeson w roli doświadczonego twardziela - znane i ograne, ale także fajne i lubiane.


70
Wojna płci

Porywająca i wybitnie zagrana historia niezwykle ważnego momentu dla walki o równouprawnienie kobiet. Choć film nie do końca umiejętnie balansuje między licznymi wątkami, to zapewnia on widzowi podnoszący na duchu spektakl.


Proszę czekać…