Radosław Pisula

Film.org.pl

RP
58
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 22 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
12
Neutralne
5
Negatywne
5

Recenzje

80
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

To bardzo dobre kino rozrywkowe, szalone, pomysłowe, gdzie wady ostatecznie są niezbyt istotne, a widz płynie z prądem znakomitej zabawy.


80
Paddington 2

Może jestem tutaj trochę zbytnio hurraoptymistyczny, ale to naprawdę ten typ filmu, którego wady są praktycznie niezauważalne, bo zalety szybko je wyrównują, a dodatkowo daje z siebie zdecydowanie więcej, niż musi.


80
Thor: Ragnarok

Trzecia część Thora to taki trochę kumpel-oszołom, którego wszędzie jest pełno, zawsze kradnie uwagę, ma w zanadrzu najlepsze anegdoty i nigdy nie można się z nim nudzić, nawet jeśli kilka razy nie wywiąże się z obietnic.


70
Kong: Wyspa Czaszki

Widowisko pełną gębą - Kong, niczym Clint Eastwood, bezpardonowo każe napastnikom zjeżdżać ze swojej pięknej posesji.


70
Logan: Wolverine

Świetne i bezceremonialne podsumowanie filmowej kariery Logana, chociaż film w kilku elementach wyraźnie kuleje.


70
Gra cieni

Niektóre elementy tutaj do siebie nie przystają, ale całość jest bardzo atrakcyjnym i intrygującym thrillerem spod ręki jednego z najbardziej utalentowanych współczesnych azjatyckich reżyserów.


70
Wonder Woman

To kino przygodowe takie od serca, mocno doprawione pulpą, leżącą u podstaw komiksowej Wonder Woman.


70
Barry Seal: Król przemytu

Odświeżające, przewrotne, dynamiczne, zabawne – bez kupczenia nostalgią, bez wpychania fabularnej waty. Naprawdę dobrze wysmażony hamburger.


70
Kedi - sekretne życie kotów

Śliczny film, jeszcze śliczniejsze koty, piękne miasto. Może i zbyt dużo tutaj lukru, za mało informacji, brakuje próby wgryzienia się w temat, ale jako relaksacyjne doznanie, na wielkim ekranie, działa znakomicie.


70
Dunkierka

Dunkierkę napędza sztuczne serce, brakuje tu pulsującej żywym mięsem pompy na przykład Szeregowca Ryana, ale technicznie produkcja jest bez dwóch zdań znakomita.


Proszę czekać…