Radosław Pisula

Film.org.pl

RP
58
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 24 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
13
Neutralne
5
Negatywne
6

Recenzje

80
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

To bardzo dobre kino rozrywkowe, szalone, pomysłowe, gdzie wady ostatecznie są niezbyt istotne, a widz płynie z prądem znakomitej zabawy.


80
Paddington 2

Może jestem tutaj trochę zbytnio hurraoptymistyczny, ale to naprawdę ten typ filmu, którego wady są praktycznie niezauważalne, bo zalety szybko je wyrównują, a dodatkowo daje z siebie zdecydowanie więcej, niż musi.


80
Thor: Ragnarok

Trzecia część Thora to taki trochę kumpel-oszołom, którego wszędzie jest pełno, zawsze kradnie uwagę, ma w zanadrzu najlepsze anegdoty i nigdy nie można się z nim nudzić, nawet jeśli kilka razy nie wywiąże się z obietnic.


80
LEGO® przygoda 2

Produkt sprzedający produkty, momentami trochę zbyt rozbuchany, ale przez cały seans czuć, że pracowali nad tym goście, którzy nie potrzebują instrukcji, żeby dobrze bawić się w kino


70
Kong: Wyspa Czaszki

Widowisko pełną gębą - Kong, niczym Clint Eastwood, bezpardonowo każe napastnikom zjeżdżać ze swojej pięknej posesji.


70
Logan: Wolverine

Świetne i bezceremonialne podsumowanie filmowej kariery Logana, chociaż film w kilku elementach wyraźnie kuleje.


70
Gra cieni

Niektóre elementy tutaj do siebie nie przystają, ale całość jest bardzo atrakcyjnym i intrygującym thrillerem spod ręki jednego z najbardziej utalentowanych współczesnych azjatyckich reżyserów.


70
Wonder Woman

To kino przygodowe takie od serca, mocno doprawione pulpą, leżącą u podstaw komiksowej Wonder Woman.


70
Barry Seal: Król przemytu

Odświeżające, przewrotne, dynamiczne, zabawne – bez kupczenia nostalgią, bez wpychania fabularnej waty. Naprawdę dobrze wysmażony hamburger.


70
Kedi - sekretne życie kotów

Śliczny film, jeszcze śliczniejsze koty, piękne miasto. Może i zbyt dużo tutaj lukru, za mało informacji, brakuje próby wgryzienia się w temat, ale jako relaksacyjne doznanie, na wielkim ekranie, działa znakomicie.


Proszę czekać…