Jakub Koisz

Film.org.pl

JK
70
Średnia ocena krytyka
jest większa o 8 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 22 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
16
Neutralne
5
Negatywne
1

Recenzje

90
Vice

Jest to gorąca, ujeżdżająca chaos i złośliwie chichocząca lawa satyry, która od początku do końca płynie tam, gdzie chce tego reżyser.


90
Spider-Man Uniwersum

Siłą tej produkcji są właśnie wybory producenckie – niecyniczne, nietrzymające reżyserów oraz scenarzystów na smyczy, a przede wszystkim wyróźniające się tonem oraz wyglądem.


90
Dunkierka

Dunkierka to według piszącego te słowa najlepszy film Christophera Nolana, w którym perspektywa czasowa jest czymś więcej niż cyrkową żonglerką.


80
To

To jest filmem wyjątkowym, bo mimo brutalności nie zostawia w widzu poczucia, że jego szpanerska katarstyczność polegać miała jedynie na reagowaniu na straszaki czy zrywanym poczuciu bezpieczeństwa.


80
Blade Runner 2049

Widziałem pierwsze opinie krytyków. Widziałem i niekiedy wątpiłem. Wszystkie te obawy zniknęły. Jak łzy w deszczu. Godny następca legendarnego oryginału.


80
Searching

"Searching" ma szansę stać się jedną z najbardziej zaskakujących wrześniowych premier w polskim kinie.


80
Sny wędrownych ptaków

Soczyste, brutalne, a jednocześnie piękne kino przenoszące widza do świata, którego reguły, choć nam obce, rozumiemy już od pierwszych scen.


70
T2: Trainspotting

Wybierz powrót. Kiedy Renton wyważa drzwi do mieszkania Spuda, trochę trudno w ten powrót uwierzyć. Wybierz zdrowie. Gdy Sick Boy, zostawiony na dwadzieścia lat, wciąż wciąga kokainę, wygląda za zdrowo jak na narkomana z takim stażem. Wybierz przy...


70
Ramen. Smak wspomnień

Gdzieś między tymi podróżami kulinarnymi głównego bohatera znajdziemy może własne odbicie.


70
Creed II

Chcesz znanej narracji z postaciami, które wydają się (raz lepiej, a raz gorzej) żyć gdzieś tam między ciemnymi plamami dzielącymi kolejne sequele? A może bajeczki, która popchnie Cię na salę sportową? To spoko, ten film zrobi, co trzeba.


Proszę czekać…