Jakub Koisz

Film.org.pl

JK
66
Średnia ocena krytyka
jest większa o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 33 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
21
Neutralne
8
Negatywne
4

Recenzje

90
Vice

Jest to gorąca, ujeżdżająca chaos i złośliwie chichocząca lawa satyry, która od początku do końca płynie tam, gdzie chce tego reżyser.


90
Spider-Man Uniwersum

Siłą tej produkcji są właśnie wybory producenckie – niecyniczne, nietrzymające reżyserów oraz scenarzystów na smyczy, a przede wszystkim wyróźniające się tonem oraz wyglądem.


90
Dunkierka

Dunkierka to według piszącego te słowa najlepszy film Christophera Nolana, w którym perspektywa czasowa jest czymś więcej niż cyrkową żonglerką.


80
To

To jest filmem wyjątkowym, bo mimo brutalności nie zostawia w widzu poczucia, że jego szpanerska katarstyczność polegać miała jedynie na reagowaniu na straszaki czy zrywanym poczuciu bezpieczeństwa.


80
Blade Runner 2049

Widziałem pierwsze opinie krytyków. Widziałem i niekiedy wątpiłem. Wszystkie te obawy zniknęły. Jak łzy w deszczu. Godny następca legendarnego oryginału.


80
Free Solo: ekstremalna wspinaczka

Dzięki pięknym zdjęciom, pracowitości całej ekipy oraz czułej kamery powody, dla których to wszytko się dzieje, przestają być ważne


80
Searching

"Searching" ma szansę stać się jedną z najbardziej zaskakujących wrześniowych premier w polskim kinie.


80
Sny wędrownych ptaków

Soczyste, brutalne, a jednocześnie piękne kino przenoszące widza do świata, którego reguły, choć nam obce, rozumiemy już od pierwszych scen.


80
Wszystko dla mojej matki

Piękne kino, o którym warto mówić w kontekście nie tylko nagród, ale również argumentów, że straciliśmy tę obecną w latach 90. wrażliwość społeczną. A właśnie, że nie. Dobro wciąż walczy.


70
T2: Trainspotting

Wybierz powrót. Kiedy Renton wyważa drzwi do mieszkania Spuda, trochę trudno w ten powrót uwierzyć. Wybierz zdrowie. Gdy Sick Boy, zostawiony na dwadzieścia lat, wciąż wciąga kokainę, wygląda za zdrowo jak na narkomana z takim stażem. Wybierz przy...


Proszę czekać…