Joanna Bim

dlaStudenta.pl

JB
70
Średnia ocena krytyka
jest większa o 8 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
2
Negatywne
0

Recenzje

80
Boże Ciało

Jest to film bardzo dobry, który spokojnie mógłby dostać nominację do Oscara, a nawet go otrzymać, ponieważ wyzwala ogrom emocji, a także trzyma w napięciu do ostatnich minut.


80
Last Christmas

Jest momentami przesłodzony i nierealistyczny, ale spokojnie można przymknąć na to oko. Głównie, dlatego, że ma w sobie dużo ciepła, śmiechu i radości, które czynią go bardzo zabawną, ale i mądrą komedią.


70
Czarownica 2

"Czarownica 2" to film idealny na odprężenie, przeniesienie się do świata nieziemskich istot i widoków, które olśniewają właśnie swoją baśniowością.


70
Wysoka dziewczyna

„Dylda” jest znakomita i ma wiele „smaczków” - choćby kolorystykę. Zieleń, która znajduje się wszędzie jest bardzo symboliczna – od koloru ubrań po barwy ścian i być może zwiastuje ona nowe życie po wojnie, które dopiero dostaje szansę na to by si...


60
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi

„Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi” to film, który można odczytywać na wiele sposobów. Jest to chociażby historia o życiu z traumą i jej skutkach w późniejszych latach.


60
(Nie)znajomi

Może nie jest to film twórczy, ale nie brak mu momentów humorystycznych i ogólnie pozostawia całkiem dobre wrażenie.


?
Ukryta gra

Film, choć kręcony w Polsce sprawia wrażenie hollywoodzkiego. Ma rozmach, świetne zdjęcia i wartką akcję. To jednak scenografia, która oddaje epokę PRL-u, nadaje mu polski charakter.


?
Angelo

Niewątpliwie ma szansę znaleźć grono swoich zwolenników, którzy będą zachwycać się jego estetyką, stonowanością i przekazem, jaki niesie. Natomiast dla innych stanie się kolejnym z filmów, który choć porusza ważne zagadnienia jawi się jako zwyczaj...


Proszę czekać…