Sylwester Sadowski

naEKRANIE.pl

SS
57
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 5 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
3
Neutralne
0
Negatywne
3

Recenzje

90
Czerwony żółw

Czerwony żółw to fascynująca przygoda. To spotkanie z czymś bliskim, a zarazem bardzo odległym. To poetyckie kino pełne symboli i niedopowiedzeń.


90
Klient

Aktorzy, którzy odgrywają swoje role z prawdziwym mistrzostwem potrafią delikatnie i subtelnie pokazać przemianę swoich postaci i powolne oddalanie ich od siebie.


70
Kedi - sekretne życie kotów

Nieważne, czy lubisz koty, czy też nie, zapoznaj się z tym filmem. Może nie każdemu przypadanie on do gustu, ale wizja miasta w nim przedstawionego na długo pozostaje w pamięci.


40
Małżeńskie porachunki

Dobry dowcip powiedziany raz śmieszy, powtarzany w nieskończoność irytuje. I taki właśnie jest ten film. Cholernie irytujący, nudny i całkowicie przewidywalny.


30
Ostra noc

Miałem nadzieję, że dostarczy mi podobnej dawki zabawy jak Druhny czy Złe mamuśki. Niestety filmowi Lucii Aniello daleko do poziomu w/w tytułów.


20
Baba Jaga

Baba Jaga – chyba każdy ją zna, czy to z baśni braci Grimm, czy z ludowych przekazów, czy ze swojego dzieciństwa. Gdzieniegdzie tą sympatyczną starszą panią straszyło się najmłodszych. I nagle mamy o niej film made in USA.


Proszę czekać…