Martyna Dziedziak

FDB

MD
65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 13 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
6
Neutralne
7
Negatywne
0

Recenzje

80
Doktor Sen

Artysta stworzył konstruktywne kino pełne nostalgii, napięcia, tajemnicy i suspensu, z którego po dwu i pół godzinnym seansie wychodzi się z pewną dozą smutku, ale i ogromnej satysfakcji.


80
Zombieland 2: Kulki w łeb

Gratka dla wszystkich, którzy są kinowymi poszukiwaczami bezpretensjonalnego luzu i czystej rozrywki! Sceptycy mogą odetchnąć z ulgą, a ci nieszczędzący emocji w końcu dać im upust na sali kinowej!


80
Ad Astra

Nie jest to kino dla każdego, a w szczególności fanów gwiezdnych pościgów, wybuchów i efektów specjalnych spod loga Marvela.


70
Wilcze echa

Wiarygodność straszy tu najbardziej. Ku przestrodze.


70
Downton Abbey

Zakończenie, będące równocześnie baśniowym pożegnaniem z tą wyjątkową historią, takim jakiego potrzebowaliśmy.


70
Dumbo

Disney kolejny raz postanowił wzruszyć nas do łez, ogrzać nasze serca i przypomnieć, że kluczem do sukcesu nie jest żaden magiczny talizman, tylko wiara w siebie i własne możliwości.


60
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Wybuchowy mix wydaję się równocześnie mieścić w estetyce typowej dla soap opera. Brzmi niedorzecznie? No cóż… jak w przypadku wszystkich filmowych tasiemców-akcyjniaków, jedni pieją z zachwytu, a inni zaledwie wzruszają ramionami.


60
Piłsudski

"Piłsudski" znajdzie swoją rzeszę fanów, którzy dostrzegą w skrupulatnym obalaniu pomników: rzetelność, wiarygodność i dobre intencje twórcy.


60
Czarownica 2

Kino konwencjonalne i szablonowe, jednak cieszące oko swym wizualnym pięknem!


60
Manu. Bądź sobą!

Jest to zgrabnie zrealizowany traktat o niszczącej potrzebie dostosowywania się do narzuconych nam zasad, oczywiście w przystępnej dla maluchów formie.


Proszę czekać…