Martyna Dziedziak

FDB

MD
64
Średnia ocena krytyka
jest większa o 2 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 19 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
11
Negatywne
0

Recenzje

80
Doktor Sen

Artysta stworzył konstruktywne kino pełne nostalgii, napięcia, tajemnicy i suspensu, z którego po dwu i pół godzinnym seansie wychodzi się z pewną dozą smutku, ale i ogromnej satysfakcji.


80
Zombieland 2: Kulki w łeb

Gratka dla wszystkich, którzy są kinowymi poszukiwaczami bezpretensjonalnego luzu i czystej rozrywki! Sceptycy mogą odetchnąć z ulgą, a ci nieszczędzący emocji w końcu dać im upust na sali kinowej!


80
Ad Astra

Nie jest to kino dla każdego, a w szczególności fanów gwiezdnych pościgów, wybuchów i efektów specjalnych spod loga Marvela.


70
Tajni i fajni

Piękne, choć truistyczne powiedzenie, aby zło zwalczać dobrem - w tym wypadku brokatem - dźwięczy na ekranie!


70
Wilcze echa

Wiarygodność straszy tu najbardziej. Ku przestrodze.


70
Downton Abbey

Zakończenie, będące równocześnie baśniowym pożegnaniem z tą wyjątkową historią, takim jakiego potrzebowaliśmy.


70
Dumbo

Disney kolejny raz postanowił wzruszyć nas do łez, ogrzać nasze serca i przypomnieć, że kluczem do sukcesu nie jest żaden magiczny talizman, tylko wiara w siebie i własne możliwości.


70
Zew krwi

Opowieść chwilami przypomina mistyczną podróż w głąb samego siebie w poszukiwaniu wyśnionej idylli i pełni szczęścia. Nic co ludzkie nie jest psom obce!


60
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Wybuchowy mix wydaję się równocześnie mieścić w estetyce typowej dla soap opera. Brzmi niedorzecznie? No cóż… jak w przypadku wszystkich filmowych tasiemców-akcyjniaków, jedni pieją z zachwytu, a inni zaledwie wzruszają ramionami.


60
Laleczka

W konfrontacji z oryginałem produkcja pełni rolę jedynie namiastki nocnej mary tamtych lat, na którą spojrzymy śmiało i bez gęsiej skórki.


Proszę czekać…