Paulina Sznajder

dlaStudenta.pl

PS
65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 11 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
5
Neutralne
3
Negatywne
1

Recenzje

85
Yesterday

Jak na komedię romantyczną przystało jest sporo śmiechu i kilka wzruszeń. Całość dopełnia dobra muzyka.


80
Upiorne opowieści po zmroku

"Upiorne opowieści po zmroku" śmiało możemy nazwać dobrym filmem - co cieszy, bo czasami odnosi się wrażenie, że coraz trudniej jest nam trafić na horror godny uwagi.


80
Tajemnice Joan

"Tajemnice Joan" pokazują, że życie nie jest czarno-białe i nie powinniśmy oceniać jednoznacznie zachowania osób, które żyły w tamtych brutalnych czasach. To większa wartośc niż strzelaniny i pościgi.


70
Polaroid

"Polaroid" to film, który powtarza dosyć popularny motyw, jednak nie jest to minus i fani tego wątku chętnie wybiorą się do kina.


70
Rocketman

"Rocketman" to film, który spodoba się głównie fanom Eltona Johna, jednak ludzie lubiący filmy o życiu znanych muzyków też odnajdą tutaj coś dla siebie.


60
Perfekcja

Największym plusem tej produkcji jest jej fabularna nieprzewidywalność. Mimo małego budżetu Netflix pokazał coś, co potrafi w niektórych momentach zaskoczyć i zaciekawić. To niestety nie wystarczy, aby stworzyć dobry film. "Perfekcja" zawiera zbyt...


60
W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Urokliwa sceneria i dobra gra aktorska ratuje "W deszczowy dzień w Nowym Jorku". Jeśli ktoś ma ochotę poświęcić 1,5 godziny na śledzenie losów naiwnego, nastoletniego związku, to polecamy wybrać się do kina.


50
Ma

Film często nudzi, nie buduje napięcia. Cała akcja została zostawiona na sam koniec i ten zabieg miał chyba na celu rozbudzenie osób, które zasnęły na seansie.


30
Sekretna obsesja

“Sekretna obsesja” to bardzo przewidywalny i pełen niedociągnięć film.


?
Operacja Bracia

2 godziny to zdecydowanie za długo i widz czuje się znudzony po seansie. Dobrze, że powstają filmy zwracające uwagę na problem prześladowania i nielegalnych imigrantów, jednak lepiej zrealizowana produkcja zainteresowałby więcej osób.


Proszę czekać…