Tymoteusz Wronka

naEKRANIE.pl

TW
65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 14 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
7
Neutralne
6
Negatywne
1

Recenzje

90
Aż do piekła

Aż do piekła nie pozostawia widza obojętnym i angażuje go przy każdej scenie. To świetny, emocjonalny obraz wykorzystujący co prawda pewne popkulturowe kalki, ale znakomicie je przetwarzając.


80
To

Stwierdzenie, że podczas seansu pojawiają się ciarki na plecach, byłoby nadużyciem, ale twórcom udało się wykreować narastającą atmosferę niepokoju i tajemnicy, troski o losy bohaterów.


80
Pierwszy śnieg

Pierwszy śnieg to więcej niż udany filmowy kryminał, utrzymany w nieśpiesznym tempie, ale cały czas trzymający w napięciu widza. Dwie godziny, a mijają błyskawicznie.


70
Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Dwadzieścia lat po Piątym Elemencie Luc Besson powraca do spektakularnego kina SF. I nie zawodzi – Valerian i Miasto Tysiąca Planet to udana wakacyjna propozycja.


70
Wonder Woman

Słychać tu echa starszych filmów wojennych, w których liczył się heroizm, a nie realizm. W Wonder Woman się to dobrze sprawdza.


70
Suburbicon

Film posiada mocne elementy, ale też nie we wszystkim przekonuje – ot, mieszanka, która jednym zasmakuje, a inni poczują się zawiedzeni.


70
Dalida. Skazana na miłość

Filmowa biografia Dalidy, jednej z najsłynniejszych piosenkarek XX wieku, po raz kolejny potwierdza znaną prawdę, że pieniądze i sława szczęścia nie dają.


60
Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości nie jest żadnym przełomem w ramach DCEU. Podąża bardziej tropem Batman v Superman: Świt sprawiedliwości niż śladami znacznie bardziej udanej opowieści o Wonder Woman.


60
Wszystkie pieniądze świata

Przede wszystkim Wszystkie pieniądze świata nie mają jasno nakreślonego motywu przewodniego.


60
Ciche miejsce

Ciche miejsce to klimatyczny horror, choć niestety z nieco zmarnowanym potencjałem i kilkoma niezbyt udanymi pomysłami.


Proszę czekać…