Joanna Kułak

dlaStudenta.pl

JK
?
Średnia ocen krytyka

Ten krytyk napisał 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
0

Recenzje

?
Zabójcze maszyny

W kłębach przewidywalności można się dobrze bawić, ponieważ „Zabójcze maszyny” to mimo wszystko całkiem przyjemna rozrywka w dość nietypowej stylistyce.


?
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" to kontynuacja niepozbawiona wad, ale są w niej iskry, które mogą być podstawą do stworzenia czegoś interesującego.


?
Dlaczego jesteśmy kreatywni?

Mówią o dzieciństwie, sferze duchowej, seksualności, a także lękach, podkreślając swoją indywidualność.


?
Złe wychowanie Cameron Post

Twórcy podeszli z szacunkiem do przedstawienia problemów dorastającego człowieka, więc w rezultacie powstał film, który może nie zrewolucjonizuje gatunku, ale też nie pozostawi po sobie złych wspomnień.


?
Ága

Mroźne krajobrazy, sprawnie poprowadzona opowieść i przepełniony emocjami portret rodziny nie są jedynymi zaletami tego filmu, więc fani gatunku nie powinni być zawiedzeni.


?
Samui Song

"Samui Song" to ciekawie poprowadzona historia, stanowiąca interesującą odskocznię od hollywoodzkich produkcji, która dla miłośników kina azjatyckiego może okazać się bardzo cenna.


?
Mój piękny syn

„Mój piękny syn” pokazuje, że nawet najprostsza historia może wywołać emocje i zachęcić do uważnego obserwowania skomplikowanej relacji między rodzicem a uzależnionym dzieckiem.


?
Robin Hood: Początek

"Robin Hood: Początek" to produkt, który swoją jałowość pragnie ukryć pod kolorową panierką.


Proszę czekać…