Karolina Szendera

naEKRANIE.pl

KS
68
Średnia ocena krytyka
jest większa o 6 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 10 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
6
Neutralne
4
Negatywne
0

Recenzje

80
Ikar

Ikar to dokument wciągający, który z prostej historii nieoczekiwanie rozrasta się w batalię o wyznanie prawdy przez człowieka, który przez wszystkie lata swojej pracy kłamał.


80
Blame!

To ciekawa historia, którą warto poznać, niezależnie od poziomu uwielbienia dla anime.


70
Zwyczajna dziewczyna

Dobre kino, nie zwalające z nóg tempem akcji, ale przedstawiające ciekawą historię ze szczyptą romansu, przy okazji ucząc też ciekawostek o sztuce filmowej.


70
Miecz Nieśmiertelnego

Kolejna adaptacja mangi zawitała na nasze ekrany za sprawą platformy Netflix. Na szczęście Miecz Nieśmiertelnego wypada całkiem nieźle, zwłaszcza na tle innych produkcji, bazujących na japońskim pierwowzorze.


70
Nasze noce

Nasze noce to bardzo przyjemny w odbiorze film o urokach życia po odchowaniu dzieci, bo przecież nie zawsze starość nie radość…


70
Ponad wszystko

To film całkiem przyzwoity, odrobinkę skrótowy, a choć może nie będzie się o nim pamiętało szczególnie długo, wizyta w kinie nie będzie też jakoś szczególnie bolesna.


60
Sprzymierzeni

Sprzymierzeni to przykład kina, mającego wielkie ambicje, ale kończy się… jak zwykle. Ale dla Brada Pitta czy Marion Cotillard warto obejrzeć cokolwiek.


60
Odkrycie

Odkrycie jest filmem silącym się na ambitne podejście do fascynującego tematu, jakim jest życie po życiu. W końcu każdy z nas prędzej czy później pomyśli o tym, co może nas spotkać po drugiej stronie…


60
Notatnik śmierci

‌Notatnik śmierci jako adaptacja wypada słabo, a jako samodzielny film… średnio.


60
Ghost in the Shell

Przeszkadza właśnie najbardziej kompozycja filmu, będąca nieregularnym zlepkiem scen spokojniejszych oraz tych przeładowanych wybuchami niczym w filmach Michaela Baya.


Proszę czekać…