Ewelina Leszczyńska

FilmWeb

EL
59
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 23 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
10
Neutralne
9
Negatywne
4

Recenzje

80
Anioł

Dopiszcie dzieło argentyńskiego reżysera do listy obowiązkowych filmów 2019 roku.


80
Młodzi Tytani: Akcja! Film

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" jest w gruncie rzeczy piękną i pouczającą historią o poszukiwaniu własnego miejsca oraz sile przyjaźni.


80
Wdowy

Dla Amerykanów z pewnością będzie to głos, który odbije się czkawką przeciwnikom ruchu #metoo i zwolennikom znanego z seksistowsko-ksenofobicznych zapędów prezydenta Donalda Trumpa.


70
Wilcze echa

"Wilcze echa" wydają się mieć sporo wspólnego z "Dr. Strangelove'em". Podobnie jak Stanley Kubrick w swoim kultowym dziele młody reżyser bardziej niż realizacją efektownego widowiska interesuje się analizą mechanizmów mogących doprowadzić ludzkość...


70
Podły, okrutny, zły

Osoby, którym nazwisko "Bundy" kojarzy się wyłącznie z poczciwym sprzedawcą butów z amerykańskiego sitcomu, z pewnością przeżyją niemały szok, kiedy maska chłopaka z sąsiedztwa spadnie, odsłaniając prawdziwą twarz potwora.


70
Sofia

“Sofia” pozostanie raczej festiwalową ciekawostką, propozycją dla widzów zainteresowanych kinematografią Bliskiego Wschodu.


70
Przepraszam, że przeszkadzam

"Przepraszam, że przeszkadzam" jest jedną z najbardziej oryginalnych i zaskakujących produkcji ostatnich lat. Teledyskowy montaż i tłusty beat uprzyjemniają seans.


70
Maria, królowa Szkotów

Mimo że "Maria, królowa Szkotów" to kinowy debiut reżyserki, jest to dzieło dojrzałe i odważne.


70
Predator

Jak przystało na kontynuację jednej z najbrutalniejszych franczyz w historii kina, kosmiczni myśliwi nie oszczędzają cierpienia swoim ofiarom, brutalnie rozrywając i patrosząc ich ciała, a walczący z nimi bohaterowie używają adekwatnych do sytuacj...


70
Ghostland

Podskórny strach towarzyszący projekcji "Ghostland" ustawia zresztą Laugiera w jednym szeregu z H.P. Lovecraftem.


Proszę czekać…