Ewelina Leszczyńska

FilmWeb

EL
63
Średnia ocena krytyka
jest większa o 1 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 10 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
5
Neutralne
4
Negatywne
1

Recenzje

80
Młodzi Tytani: Akcja! Film

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" jest w gruncie rzeczy piękną i pouczającą historią o poszukiwaniu własnego miejsca oraz sile przyjaźni.


80
Wdowy

Dla Amerykanów z pewnością będzie to głos, który odbije się czkawką przeciwnikom ruchu #metoo i zwolennikom znanego z seksistowsko-ksenofobicznych zapędów prezydenta Donalda Trumpa.


70
Sofia

“Sofia” pozostanie raczej festiwalową ciekawostką, propozycją dla widzów zainteresowanych kinematografią Bliskiego Wschodu.


70
Predator

Jak przystało na kontynuację jednej z najbrutalniejszych franczyz w historii kina, kosmiczni myśliwi nie oszczędzają cierpienia swoim ofiarom, brutalnie rozrywając i patrosząc ich ciała, a walczący z nimi bohaterowie używają adekwatnych do sytuacj...


70
Ghostland

Podskórny strach towarzyszący projekcji "Ghostland" ustawia zresztą Laugiera w jednym szeregu z H.P. Lovecraftem.


60
Wielki, zły lis i inne opowieści

Na eksplorację sielskiej prowincji i otaczającego ją lasu można poświęcić godziny, zaś sympatycznym zwierzęcym postaciom nie sposób odmówić charyzmy.


60
Nina

Klisza famme fatale i niepoprawnego uwodziciela zmieniającego się pod wpływem prawdziwej miłości została przetworzona na potrzeby opowieści o mniejszości. Znane? No pewnie!


50
Kursk

"Kursk" można śmiało porównać do "Titanica". Nie mam jednak na myśli monumentalnego dzieła Jamesa Camerona, lecz starszą o rok produkcję telewizyjną, na którą swego czasu często można było trafić na pewnej stacji w niedzielne przedpołudnie.


50
Nadmiar łaski

Reżyser stoi w rozkroku między komedią a dramatem społecznym. Nie mogąc się zdecydować, w jakim kierunku powinien rozwijać swoje dzieło, nie podąża w żadnym.


40
The Meg

W gruncie rzeczy jest w "The Meg" kilka scen, które odpowiednio zaaranżowane, mogłyby dźwignąć ten film na poziom porządnego blockbustera.


Proszę czekać…