Jakub Kucharski

FDB

JK
53
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 9 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 20 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
5
Negatywne
7

Recenzje

100
Blade Runner 2049

Film jest tak dobry, że łatwo jest powtarzać kolejne epitety, w narastającym zachwycie.


90
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

Strażnicy Galaktyki vol.2, to świetny przykład, zarówno kina rozrywkowego, jak i kontynuacji jako takiej. Akcja rozwija się wartko, ale nigdy chaotycznie, śmiechu jest co nie miara, muzyka i wizualia są cudowne.


90
Coco

Filmy Pixara zawsze będą zajmować bardzo szczególne miejsce w moim cynicznym serduszku. To Wall-E sprawił, że w ogóle zacząłem się interesować kinematografią, a i za dzieciaka oglądało się przecież kultowe już, Toy Story, Potwory i Spółka czy Gdzi...


90
LEGO® BATMAN: FILM

Stało się. Nikt nie wierzył, ale jednak się udało. DC Universe, w końcu otrzymało jakiś dobry film. Możnaby rzec, że pierwszy raz od czasów trylogii Mrocznego Rycerza. Choć, w ironicznym zwrocie akcji, mówimy tu o filmie, który nie jest częścią DC...


85
Dzieciak rządzi

Film pełen kreatywnej animacji, wyciskającej wszystko, co się da z dość sztampowego setupu, bardzo zabawny, a przy tym naprawdę mądry.


70
Szybcy i wściekli 8

Szybcy i Wściekli 8 to podręcznikowy przykład jak tworzyć kino popcornowe, filmy, na które idziesz, zostawiając mózg w depozycie kinowym, a odbierasz go po tym, jak już film obejrzałeś.


70
Rock Dog. Pies ma głos!

Mówimy tu o prostej przygodzie, z sympatycznym głównym bohaterem, przyjemną dla oka oprawą wizualną, i toną serca i pasji włożoną w projekt.


65
Matka!

Kiedy patrzę na mother! nie widzę filmu ani artystycznego manifestu. Widzę plac budowy, na którym mogłoby powstać coś pięknego.


60
Chata

Nie ukrywam, nie jestem największym fanem tak zwanych 'Feel Good Movies'. Nie jestem także osobą wierzącą, choć wychowałem się w bardzo konserwatywnym środowisku. Teoretycznie więc, połączenie obu tych koncepcji wraz z moją obecnością na sali kino...


60
Życzenie śmierci

Film wygląda solidnie, brzmi solidnie, scenografia jest solidna, choreografia scen walki również. Jest to film, który jest wykonany solidnie aż do bólu.


Proszę czekać…