Grzegorz Kłos

WP Film

GK
76
Średnia ocena krytyka
jest większa o 14 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 14 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
12
Neutralne
1
Negatywne
1

Recenzje

100
Cicha noc

"Cicha noc" to debiut na miarę Jana P. Matuszyńskiego i jego "Ostatniej rodziny". Wielkie, świetnie nakręcone kino, pozostające z widzem na długo po seansie.


100
Baby Driver

Sednem jest strona formalna i koncept, wedle którego wszystko, począwszy od akcji, a skończywszy na montażu i najdrobniejszych gestach obsady, podporządkowano rytmowi muzyki sączącej się z radia i iPoda bohatera granego przez Ansela Elgorta.


80
Wonder Woman

Koncertowo dobrana obsada, nienachalny dowcip i akcja rozgrywająca się w świetnie oddanych realiach I wojny światowej. To bardzo przyzwoite, sprawnie zrealizowane kino przygodowe, którego dziś ze świecą szukać.


80
Doktor Strange

Humor, wizualne fajerwerki i sztuki walki. Marvel z Disneyem ponownie udowadniają, że najlepszymi ekranizacjami komiksów wcale nie są sztampowe superbohaterskie młócki. „Doktor Strange” to bez cienia wątpliwości


80
Trolle

Najnowszy film DreamWorks to koronny dowód na to, że słynne studio szprycuje swoich pracowników narkotykami. Jednak patrząc na efekty, nie mam wątpliwości, że powinno się to stać branżową normą.


80
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

Ponownie dostajemy świetnie napisane, skrzące niepoprawnym humorem dialogi, furę nawiązań do uniwersum Domu Pomysłów oraz świat, którego plastycznej wizji i rozmachu śmiało mogą pozazdrościć ludzie z Lucasfilm.


80
Kubo i dwie struny

Wszystko wskazuje, że "Kubo i dwie struny" prędko nie opuści mojego odtwarzacza. Najnowszy projekt studia Laika Entertainment to majstersztyk animacji wytyczający kierunek, w jakim powinni podążyć twórcy filmów dla dzieci.


80
Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Zamiast napędzanej nostalgią Nowej Przygody Gareth Edwards zaserwował błyskotliwą hybrydę heist movie, space opery i bezkompromisowego kina wojennego spod znaku "Helikoptera w ogniu".


70
Osobliwy dom pani Peregrine

Niemal dwie godziny naprawdę sensownych dodatków, świetne parametry techniczne, a w bonusie wersja filmu w 3D. Tak prezentuje się edycja Blu-ray „Osobliwego domu Pani Peregrine”, która niedawno trafiła


70
The Disaster Artist

Choć obejrzenie "The Room" jest wręcz mistycznym przeżyciem, to same kulisy powstania filmu ani na krok mu nie ustępują. Łatwo się o tym przekonać sięgając po "The Disaster Artist".


Proszę czekać…