Marcin Równicki

Co OBEJRZEĆ!

MR
67
Średnia ocena krytyka
jest większa o 5 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 35 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
18
Neutralne
12
Negatywne
1

Recenzje

90
Avengers: Wojna bez granic

Całe widowisko ma rozmach i można śmiało powiedzieć, że należałoby w tym momencie obniżyć oceny poprzednich filmów,aby umiejętnie wpasować Wojnę bez granic.


90
Najlepszy

Naprawdę jest to świetny film z niebanalną historią, która sama się broni.


85
Ulepszenie

Australijskie kino science fiction potrafiło zrobić na mnie bardzo dobre wrażenie pomimo niewysokiego budżetu około 5 milionów dolarów.


85
Tylko dla odważnych

Zdecydowanie zachęcam do obejrzenia i zapoznać się z historia „Tylko dla odważnych” ponad dwu godzinny seans wart każdej minuty.


80
Król rozrywki

Film adresowany do młodego jak i dużego nie widzę nawet przeciwwskazań, aby go obejrzeć rodzinnie z tymi najmniejszymi oni też coś znajdą tam dla siebie.


80
Player One

Player One to znakomite wizualne widowisko, które ogląda się przyjemnie. Fabularnie jest w porządku aczkolwiek tempo i sam finisz można było bardziej pomysłowo rozwiązać.


80
Bohemian Rhapsody

Film Bohemian Rhapsody to swoisty hołd dla muzyka, jakim był Freddie Mercury. Musisz to zobaczyć!


80
Deadpool 2

Pomimo, że Deadpool to zupełnie inna liga niż Avengers to wspaniale się broni i każda wydany dolar na realizacje tego filmu czy promocje powinien się zwrócić po dziesięciokroć!


75
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Reasumując jest to świetny film fantasy z dużą dawną elementów familijnych, gdzie dobrze się będzie go oglądało zarówno z młodszymi pociechami, jak i drugą połówką.


75
Ant-Man i Osa

Marvel potrafi opowiedzieć historie z rozsypanych puzzli i ułożyć to w cały szeroki kolorowy komiksowy obraz. Nie wiem jak oni to robią, ale robią to doskonale!


Proszę czekać…