Quentin

Quentin.pl

QQ
60
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 2 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 243 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
91
Neutralne
116
Negatywne
36

Recenzje

100
1917

Przerażająco piękne kino. I ta realizacja godna najwyższych pochwał i wyróżnień. Siedziałem jak urzeczony zastanawiając się, kto po czymś takim chciałby kiedykolwiek pójść na wojnę.


100
Blok 99

Znakomity Vince Vaughn w znakomitym filmie kipiącym przemocą i sentymentalnym powrotem do najlepszych VHS-owych seansów kina exploitation.


90
Good Time

Jeden z najciekawszych filmów 2017 roku udowadnia, że dzięki sprawnej reżyserii każdą, nawet najbardziej banalną historię, można przedstawić w atrakcyjny sposób.


90
Źle się dzieje w El Royale

Świetnie napisany, świetnie nakręcony, świetnie zilustrowany muzycznie przewrotny film, który z wad jest jedynie o kilka minut za długi.


90
Nienawiść, którą dajesz

Boyz n the Hood XXI wieku.


80
Zwierzęta Ameryki

Dobrze zagrany i emocjonująco opowiedziany półdokumentalny film fabularny opisujący prawdziwą historię specyficznego napadu.


80
Mandy

Hipnotyzujące przeżycie wiodące poprzez przebarwne fantasmagorie prosto do piekielnych otchłani. Najbardziej oryginalny film 2018 roku.


80
Heavy Trip

Zwariowana komedia z szacunkiem obśmiewająca subkulturę metalową. Typowy crowd-pleaser z sympatycznymi bohaterami.


80
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Świetnie napisana dramatokomedia, w której najmniej ważnym i interesującym jest odpowiedź na pytanie "Kto zabił?". Będą Oscary.


80
Bad Boys for Life

Efektowne, szybkie, pełne humoru i akcji, udane spotkanie ze starymi, dobrymi znajomymi. W końcu Will Smith, jakiego nam wszystkim brakowało!


Proszę czekać…