Radosław Sołyga

Okiem Krytyka

RS
64
Średnia ocena krytyka
jest większa o 2 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 11 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
5
Neutralne
5
Negatywne
1

Recenzje

90
Wieczór gier

"Wieczór gier" okazał się całkiem miłym zaskoczeniem – sympatyczni bohaterowie, zabawny, angażujący scenariusz. Śmiem twierdzić, że w swojej kategorii która pozamiata konkurencję i zostanie w pamięci na dłużej.


80
Legenda

Klimat magii i bajkowości wręcz wylewa się z ekranu. Charakteryzacja, scenografia i zdjęcia na najwyższym poziomie. Warto zobaczyć, by przypomnieć sobie, że filmy muszą przede wszystkim wyglądać.


80
Jumanji: Przygoda w dżungli

Solidne i niegłupie kino rozrywkowe. Umiejętnie rozwija pomysł oryginału. Świetna pozycja dla osób chcących przyjemnie spędzić dwie godziny.


70
Kobiety mafii

Fani kina akcji z mafią, policją, mięsem rzucanym na lewo i prawo powinni zaliczyć ten seans. Wciąż mamy tu dresiarski humor, kilka scen jest przeszarżowanych, ale w końcu fabuła zaczyna angażować i ciekawić.


70
#REALITYHIGH

Kolejny dobry obraz w dorobku Władysława Pasikowskiego. Może nie porywa, ale też z całą pewnością nie nudzi i w przeciwieństwie do poprzednich części serii, emanuje solidnością wykonania i profesjonalną grą aktorską.


60
Naznaczony: Ostatni klucz

Seria "Naznaczony" to idealne filmy do oglądania w towarzystwie osób, które już je widziały, a zwłaszcza pierwszą część. Wiedzą one bowiem, w którym momencie nas znienacka chwycić.


60
Godzilla: Kaiju Wakusei

Film cierpi na bolączki pozostałych z serii, czyli czekamy tylko, aż wreszcie jaszczur się pojawi i wkroczy do akcji. Niemniej dla samego Króla warto obejrzeć, choć fabularnie nie wciąga, a momentami nudzi i męczy.


60
Atomic Blonde

Miłośnicy kina szpiegowskiego powinni zobaczyć tę produkcję, ale czy będą usatysfakcjonowani? Niekoniecznie, napięcie momentami siada, film nie budzi większych emocji a powinien, bo potencjał, pomysł i narzędzia były świetne.


50
Player One

Aż szkoda tych wszystkich animatorów i magików od efektów komputerowych. Piękna otoczka słabego filmu. Lepiej odkurzyć stare filmy z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.


50
Rampage: Dzika furia

Film nie jest zły, ale nie dorównuje innym z tego gatunku, a to może spowodować, że widzowie będą mieli przesyt takich produkcji, stracą zainteresowanie, a takie produkcyjniaki jak film z The Rockiem popsują rynek.


Proszę czekać…