Radosław Sołyga

Okiem Krytyka

RS
65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 13 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
7
Neutralne
5
Negatywne
1

Recenzje

90
Wieczór gier

"Wieczór gier" okazał się całkiem miłym zaskoczeniem – sympatyczni bohaterowie, zabawny, angażujący scenariusz. Śmiem twierdzić, że w swojej kategorii która pozamiata konkurencję i zostanie w pamięci na dłużej.


80
Legenda

Klimat magii i bajkowości wręcz wylewa się z ekranu. Charakteryzacja, scenografia i zdjęcia na najwyższym poziomie. Warto zobaczyć, by przypomnieć sobie, że filmy muszą przede wszystkim wyglądać.


80
Jumanji: Przygoda w dżungli

Solidne i niegłupie kino rozrywkowe. Umiejętnie rozwija pomysł oryginału. Świetna pozycja dla osób chcących przyjemnie spędzić dwie godziny.


70
Han Solo: Gwiezdne wojny - Historie

Wartka akcja, sympatyczni bohaterowie, klimat i duch przygody. Sympatycy tych składników będą zadowoleni, a fani Gwiezdnych Wojen nie powinni czuć się rozczarowani, nawet mimo problemów prześladujących ten film.


70
Kobiety mafii

Fani kina akcji z mafią, policją, mięsem rzucanym na lewo i prawo powinni zaliczyć ten seans. Wciąż mamy tu dresiarski humor, kilka scen jest przeszarżowanych, ale w końcu fabuła zaczyna angażować i ciekawić.


70
#REALITYHIGH

Kolejny dobry obraz w dorobku Władysława Pasikowskiego. Może nie porywa, ale też z całą pewnością nie nudzi i w przeciwieństwie do poprzednich części serii, emanuje solidnością wykonania i profesjonalną grą aktorską.


70
Przebudzenie dusz

Intryguje, wciąga i przede wszystkim, straszy. Film spełnia podstawowe założenia horroru, mimo średniego finału stanowi solidną rozrywkę dla fanów gatunku.


60
Naznaczony: Ostatni klucz

Seria "Naznaczony" to idealne filmy do oglądania w towarzystwie osób, które już je widziały, a zwłaszcza pierwszą część. Wiedzą one bowiem, w którym momencie nas znienacka chwycić.


60
Godzilla: Kaiju Wakusei

Film cierpi na bolączki pozostałych z serii, czyli czekamy tylko, aż wreszcie jaszczur się pojawi i wkroczy do akcji. Niemniej dla samego Króla warto obejrzeć, choć fabularnie nie wciąga, a momentami nudzi i męczy.


60
Atomic Blonde

Miłośnicy kina szpiegowskiego powinni zobaczyć tę produkcję, ale czy będą usatysfakcjonowani? Niekoniecznie, napięcie momentami siada, film nie budzi większych emocji a powinien, bo potencjał, pomysł i narzędzia były świetne.


Proszę czekać…