Radosław Sołyga

Okiem Krytyka

RS
63
Średnia ocena krytyka
jest większa o 1 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 20 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
9
Neutralne
9
Negatywne
2

Recenzje

90
Wieczór gier

"Wieczór gier" okazał się całkiem miłym zaskoczeniem – sympatyczni bohaterowie, zabawny, angażujący scenariusz. Śmiem twierdzić, że w swojej kategorii która pozamiata konkurencję i zostanie w pamięci na dłużej.


80
Legenda

Klimat magii i bajkowości wręcz wylewa się z ekranu. Charakteryzacja, scenografia i zdjęcia na najwyższym poziomie. Warto zobaczyć, by przypomnieć sobie, że filmy muszą przede wszystkim wyglądać.


80
Mission: Impossible - Fallout

Film konsekwentny i dający fanom serii wszystko to, za co lubią przygody amerykańskiego agenta.


80
Jumanji: Przygoda w dżungli

Solidne i niegłupie kino rozrywkowe. Umiejętnie rozwija pomysł oryginału. Świetna pozycja dla osób chcących przyjemnie spędzić dwie godziny.


70
Han Solo: Gwiezdne wojny - Historie

Wartka akcja, sympatyczni bohaterowie, klimat i duch przygody. Sympatycy tych składników będą zadowoleni, a fani Gwiezdnych Wojen nie powinni czuć się rozczarowani, nawet mimo problemów prześladujących ten film.


70
Kobiety mafii

Fani kina akcji z mafią, policją, mięsem rzucanym na lewo i prawo powinni zaliczyć ten seans. Wciąż mamy tu dresiarski humor, kilka scen jest przeszarżowanych, ale w końcu fabuła zaczyna angażować i ciekawić.


70
#REALITYHIGH

Kolejny dobry obraz w dorobku Władysława Pasikowskiego. Może nie porywa, ale też z całą pewnością nie nudzi i w przeciwieństwie do poprzednich części serii, emanuje solidnością wykonania i profesjonalną grą aktorską.


70
Przebudzenie dusz

Intryguje, wciąga i przede wszystkim, straszy. Film spełnia podstawowe założenia horroru, mimo średniego finału stanowi solidną rozrywkę dla fanów gatunku.


70
The Meg

Wywołuje mało strachu, ale przynajmniej nie jest nudno. Bohaterowie dają się lubić, widać też, że aktorzy mieli frajdę z bycia na planie. Dla sympatyków niezobowiązującej rozrywki seans wskazany.


60
Naznaczony: Ostatni klucz

Seria "Naznaczony" to idealne filmy do oglądania w towarzystwie osób, które już je widziały, a zwłaszcza pierwszą część. Wiedzą one bowiem, w którym momencie nas znienacka chwycić.


Proszę czekać…