Gracjan Mikitin

FDB

GM
58
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 24 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
10
Neutralne
8
Negatywne
6

Recenzje

85
Pierwszy człowiek

To rzetelne kino opowiedziane w sposób odpowiedzialny, bez fajerwerków, ale z wielkim szacunkiem.


80
Iniemamocni 2

Jak najbardziej polecam! Każdy fan Pixara i kina superbohaterskiego powinien wybrać się do kina.


80
Deadpool 2

Jest więcej akcji, więcej humoru, więcej postaci, no i jest lepsza fabuła.


75
Ant-Man i Osa

Sympatyczne postacie, potężna dawka poczucia humoru, dobre sceny akcji (aczkolwiek nie tak pomysłowe, jak w przypadku części pierwszej) oraz gwarancja dobrej zabawy. Warto odhaczyć kolejny odcinek serialu Marvela.


75
Narodziny gwiazdy

Jeśli podobały Wam się sekwencje koncertów w Bohemian Rhapsody to zdecydowanie musicie obejrzeć Narodziny gwiazdy. Pod tym względem Cooper deklasuje film o zespole Queen.


70
Batman kontra wojownicze żółwie ninja

Produkcja na podstawie komiksu Jamesa Tyniona i Freddiego Williamsa to nadal mroczny świat Rycerza z Gotham, który został doprawiony splapsticowym poczuciem humoru. Batman mówi "cowabunga"? Dla mnie bomba!


70
Drapacz chmur

Oglądanie umięśnionej Skały bijącej swoją protezą bandziorów jest po prostu fajne. 'Drapacz chmur' to letni blockbuster, który nawet przez minutę nie udaje tym czym tak naprawdę jest.


70
Alita: Battle Angel

Reżyser takich filmów, jak Od zmierzchu do świtu czy Desperado wyszedł obronną ręką tworząc kino niezwykle widowiskowe i sprawiające dużo radochy z jego oglądania.


70
The Highwaymen

John Lee Hancock wykonał solidną robotę i stworzył film całkowicie satysfakcjonujący z naprawdę dobrym aktorstwem. To historia, której mogliby oczekiwać Hamer i Gault, gdyby jeszcze żyli.


65
Tarapaty

Zwroty akcji, humor, sympatyczne postacie, trochę grozy i kryminału – te elementy sprawiają, że Tarapatom warto dać szansę i przez chwilę poczuć się, jak dziecko, dla którego każde wyjście na dwór było nową przygodą.


Proszę czekać…