Gracjan Mikitin

FDB

GM
60
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 2 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 21 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
9
Neutralne
8
Negatywne
4

Recenzje

85
Pierwszy człowiek

To rzetelne kino opowiedziane w sposób odpowiedzialny, bez fajerwerków, ale z wielkim szacunkiem.


80
Iniemamocni 2

Jak najbardziej polecam! Każdy fan Pixara i kina superbohaterskiego powinien wybrać się do kina.


80
Deadpool 2

Jest więcej akcji, więcej humoru, więcej postaci, no i jest lepsza fabuła.


75
Ant-Man i Osa

Sympatyczne postacie, potężna dawka poczucia humoru, dobre sceny akcji (aczkolwiek nie tak pomysłowe, jak w przypadku części pierwszej) oraz gwarancja dobrej zabawy. Warto odhaczyć kolejny odcinek serialu Marvela.


75
Narodziny gwiazdy

Jeśli podobały Wam się sekwencje koncertów w Bohemian Rhapsody to zdecydowanie musicie obejrzeć Narodziny gwiazdy. Pod tym względem Cooper deklasuje film o zespole Queen.


70
Drapacz chmur

Oglądanie umięśnionej Skały bijącej swoją protezą bandziorów jest po prostu fajne. 'Drapacz chmur' to letni blockbuster, który nawet przez minutę nie udaje tym czym tak naprawdę jest.


70
Alita: Battle Angel

Reżyser takich filmów, jak Od zmierzchu do świtu czy Desperado wyszedł obronną ręką tworząc kino niezwykle widowiskowe i sprawiające dużo radochy z jego oglądania.


70
The Highwaymen

John Lee Hancock wykonał solidną robotę i stworzył film całkowicie satysfakcjonujący z naprawdę dobrym aktorstwem. To historia, której mogliby oczekiwać Hamer i Gault, gdyby jeszcze żyli.


65
Tarapaty

Zwroty akcji, humor, sympatyczne postacie, trochę grozy i kryminału – te elementy sprawiają, że Tarapatom warto dać szansę i przez chwilę poczuć się, jak dziecko, dla którego każde wyjście na dwór było nową przygodą.


60
Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości to film zmarnowanej szansy. Film mający masę problemów, ale mimo wszystko mający w sobie coś, co sprawia, że oglądało mi się go dobrze.


Proszę czekać…