Grzegorz Malinowski

FDB

GM
62
Średnia ocena krytyka
jest taka sama jak średnia wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 21 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
9
Neutralne
7
Negatywne
5

Recenzje

100
Tito i ptaki

Bardzo dobra animacja, ze świetną stylistyką, cudownym pomysłem i odrobiną szaleństwa stała się arcydziełem. Znak jakości i najwyższe słowa uznania. Parafrazując opis filmu… Tożsamość odnaleziona.


90
Eden

Małe kino staje się wielkim, na naszych oczach, w jednym domu, bez milionowego budżetu. Twórcy zrobili coś ponad stan, rewelacyjna przeprawa.


90
Cicha noc

Dla mnie jest to film rewelacyjny. Zamknięty i mocno osadzony podsuwa nam odpowiedzi na pytania, traktując nas od początku jako grupę mędrców, którym nie trzeba wszystkiego podawać na tacy.


90
Paddington 2

Film wydaje się idealnym przedłużeniem dnia z dobrą, rozgrzewającą herbatą.


80
Miasto duchów

Miasto Duchów to film z najwyższej półki. Każda scena wzbudza emocje, niejednokrotnie skrajne.


80
Zwyczajna przysługa

Film zasługuje na uwagę, bez wątpienia znajdzie swoją grupę odbiorców. Ba! Będzie to duża grupa – humor jest uniwersalny i racjonalny, trafi do każdego.


70
Weekend w Scarborough

Barnaby Southcombe nie chciał wdać się „niepotrzebną” polemikę, realizując obraz. Wolał pokazać motywy, zachować obiektywizm, skupić się na detalach.


70
Searching

Searching to skuteczne nawiązanie do naszej multimedialnej rzeczywistości i wciągające kino na miarę XXI wieku.


70
Żona czy mąż?

Prosta forma i klimat wybroniły świetny pomysł, który od samego początku miał się gdzieś tam znaleźć między komedią obyczajową a lekkim dramatem.


60
Też go kocham

Też go kocham umili czas każdemu, o każdej porze. Sporo śmiechu, świetne postaci i ciepły klimat. Delikatny, niezobowiązujący kontakt ze sztuką. Warto skorzystać w towarzystwie drugiej połowy.


Proszę czekać…