Piotr Wójcik

dlaStudenta.pl

PW
63
Średnia ocena krytyka
jest większa o 1 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 15 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
7
Neutralne
4
Negatywne
2

Recenzje

90
Przemytnik

"Przemytnik" to kolejny doskonały film "Clinta Eastwooda". Warto wybrać się na tę produkcję do kina, ponieważ w trakcie seansu można nie tylko pośmiać się z zabawnych scen, ale również wynieść wiele cennych morałów przedstawionych w fabule.


80
Kapitan Marvel

„Kapitan Marvel” to kolejna bardzo dobra produkcja z tego uniwersum. Dzięki świetnym postaciom i dialogom każdy fan Marvela będzie się doskonale bawił w trakcie seansu.


80
Mirai

W filmie dostrzeżemy drobne graficzne i fabularne wady, jednak pozostają one w cieniu zalet, dla których warto wybrać się na "Mirai" do kina.


80
Green Book

Jest to bardzo udana produkcja pod wieloma względami. Warto ją obejrzeć, ponieważ przedstawia piękną historię o męskiej przyjaźni, która nie tylko bawi się i wzrusza, ale także uczy.


70
Gdyby ulica Beale umiała mówić

"Gdyby ulica Beale umiała mówić" to film dobry. Ma kilka błędów, jednak warto pójść na niego do kina ze względu na bardzo dobre role niektórych aktorów, oryginalnie przedstawioną historię oraz motywy, które potrafią dać do myślenia.


70
Mowgli: Legenda dżungli

Przed seansem warto pamiętać również o brutalności przedstawionej w filmie "Mowgli: Legenda dżungli", z powodu której nie jest to produkcja odpowiednia dla małych dzieci.


70
Kiedy się pojawiłaś

Produkcja w piękny sposób pokazuje, co jest najbardziej wartościowe w życiu człowieka i jak ważne jest, aby każdy z nas miał przyjaciela, który będzie nas wspierał w wielu decyzjach życiowych.


60
Jak wytresować smoka 3

"Jak wytresować smoka 3" nie jest najgorszym filmem. Ma swoje zalety audiowizualne i kilka bardzo dobrych scen. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to zdecydowanie najgorsza część serii.


50
Alita: Battle Angel

"Alita: Battle Angel" to średniak, który dobrze się zaczyna, ale źle kończy. Wiele elementów tej produkcji może nie przypaść widzom do gustu, zwłaszcza charaktery postaci i rozwiązania fabularne.


50
Nie otwieraj oczu

Film ma zbyt dużo niedociągnięć i nielogicznych rozwiązań, które w ostatecznym rozrachunku nie stawiają go za wysoko w rankingach najlepszych produkcji z gatunku thriller.


Proszę czekać…