Dagmara Romanowska

Onet Film, Interia

DR
76
Średnia ocena krytyka
jest większa o 14 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 15 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
11
Neutralne
2
Negatywne
0

Recenzje

100
O ojcach i synach

Bardzo to gorzka lekcja dzisiejszego świata i film, po którym trudno spokojnie zasnąć.


90
Faworyta

Wielbiciele Lanthimosa pokochają go chyba jeszcze bardziej!


90
Roma

Kameralny, wbrew pozorom uniwersalny, dramat i portret Meksyku, kobiet i czasów. Prawdziwa uczta, której nie można przegapić.


80
Kafarnaum

W Libanie film ma być pokazywany politykom, aktywistom i pracownikom socjalnym. A gdyby tak podobne seanse w Polsce? Warto obejrzeć, zanim powie się choć jedno słowo o biedzie i uchodźcach.


80
Gentleman z rewolwerem

Urocza komedia w starym dobrym stylu.


75
Żeglarki

Trzeba poznać tę historię i potem - wziąć przykład z Tracy i realizować swoje marzenia, niezależnie od tego, jak dzikie i szalone by one nie były!


70
Sekretne życie zwierzaków domowych 2

"Sekretne życie zwierzaków domowych 2" jest takim filmem, jakiego można się było spodziewać - idealną familijno-wakacyjną propozycją kinową. Osobiście czekam na trzecią odsłonę.


70
Yomeddine. Podróż życia

Shawky pozwala nam zajrzeć do życia Egiptu poza Kairem i turystycznymi kurortami, poza konfliktami politycznymi, nawet religijnymi.


70
Władcy przygód. Stąd do Oblivio

Przygoda, humor, niebezpieczeństwo i ratunek w ostatniej chwili, przemiana bohaterów i ukłony w stronę klasyki. Czegóż chcieć więcej? Podobno Tomek Szafrański ma już pomysł na kontynuację. I słusznie.


70
Arktyka

Fani "127 godzin", czy "Wszystko stracone" poczują się tu, jak w domu. A jeżeli przez przypadek nie mogli się też doczekać kolejnych odcinków "W pułapce", czy "Fortitude", to decyzja o wyprawie do kina zapaść powinna bardzo szybko.


Proszę czekać…