Maja Głogowska

Movies Room

MG
72
Średnia ocena krytyka
jest większa o 10 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 12 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
3
Negatywne
1

Recenzje

100
The Florida Project

The Florida Project stwierdzicie, że to film o niczym - musiało wam coś umknąć. Baker zrobił wszystko, by widz mógł obserwować świat oczami dziecka, które jeszcze nie zna okrucieństwa tego świata.


95
Szczęściarz

Szczęściarz to filmowa adaptacja powieści o tym samym tytule — rola wygląda na napisaną specjalnie pod Stantona. Już mi go brakuje.


85
Mój przyjaciel Dahmer

Mój przyjaciel Dahmer to produkcja, którą powinien zobaczyć każdy. Nieważne czy jesteś rodzicem, czy nastolatkiem. To coś dla każdego CZŁOWIEKA.


85
Buntownik bez powodu

Film zasłużenie przeszedł do historii jako jedna z najważniejszych produkcji z nastolatkami w roli głównej. Jednak nie dajcie się zmylić! To ponadczasowa opowieść o każdym i dla każdego. Na pewno znajdziecie w niej coś dla siebie.


80
Jestem najlepsza. Ja, Tonya

I, Tonya to wielki tryumf kina niezależnego, produkcja, którą będą wizualizowała w swojej głowie jeszcze przez długi czas.


75
I tak cię kocham

Trzymam kciuki za nominację do Oscara dla scenarzystów filmu - to co zrobili z humorem i niedopowiedzianymi słowami jest godne wszelkich, złotych statuetek.


70
Dziwolągi

Dzięki odwadze reżysera i gwałtownej reakcji, z jaką spotkał się film śmiało możemy mówić o Dziwolągach jako o jednym z filarów popkultury.


65
Profesor Marston i Wonder Women

Kino feministyczne i swoista pieśń pochwalna reżyserki ku miłości nie znalazła w moim sercu specjalnego miejsca, ale nie zgadzam się z tym, że nie zasłużyła na pokazy w naszym rodzimym kraju.


60
Mudbound

Mudbound próbuje flirtować z kilkoma myślami, ale robi to przedstawiając równocześnie nieśmiertelne stereotypy.


55
Żegnaj Christopher Robin

Chętnie zatopiłabym się w fali emocji tej produkcji, ale nie potrafię wybaczyć jej kłamstwa na tylu polach. Bo jeżeli produkcja biograficzna nie jest szczera, to jak inne mają być?


Proszę czekać…