Kacper Jasztal

dlaStudenta.pl

KJ
78
Średnia ocena krytyka
jest większa o 16 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 27 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
3
Neutralne
0
Negatywne
0

Recenzje

95
7 uczuć

"7 uczuć" to najdojrzalsze dzieło Marka Koterskiego, poruszające w odważny sposób wątki, które jeszcze nie miały okazji wybrzmieć w taki sposób w twórczości artysty.


70
Ach śpij kochanie

"Ach śpij kochanie" to obraz duszny i nieprzyjemny, a jednocześnie intrygujący. Największym plusem obok znakomitego aktorstwa jest ciekawa historia, którą w pewnym stopniu napisało życie.


70
Najlepszy

"Najlepszy" to kolejny dowód na to, że Palkowski potrafi w bardzo ciekawy sposób opowiadać ludzkie historie. Film o Górskim jest pod pewnymi względami nawet lepszy od "Bogów".


?
Słudzy diabła

"Słudzy diabła" nie są może najmocniejszym kandydatem do horroru roku, jednak jest to ciekawa pozycja, z którą mimo wszystko warto się zapoznać.


?
Han Solo: Gwiezdne wojny - Historie

"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" to dobry wybór dla kogoś, kto oczekuje po prostu dobrej zabawy podczas ponad dwugodzinnego seansu.


?
Wszystkie pieniądze świata

Wydawało się, że Ridley Scott pracował nad materiałem, którego nie da się zepsuć. Pewne niedociągnięcia scenariuszowe wpłynęły jednak na to, że momentami historia wydaje się niezbyt angażująca.


?
Jestem najlepsza. Ja, Tonya

Historia opowiedziana jest z nerwem, a postaci są ciekawe, w czym zasługa znakomitego aktorstwa. To pozycja, która z pewnością wyróżnia się spośród wielu podobnych do siebie filmów biograficznych o sportowcach.


?
Lato

Niektórym może nie przypaść do gustu konwencja filmu. Jednak dzięki ciekawemu scenariuszowi po seansie na pewno wiele osób może zainteresować się radziecką sceną rockową.


?
Bohemian Rhapsody

Jest bardzo poprawnie, być może czasami nawet za bardzo. Niemniej ze względu na samą muzykę warto wybrać się na "Bohemian Rhapsody".


?
303. Bitwa o Anglię

Najważniejsze jest to, że film w godny sposób upamiętnia bohaterów z Dywizjonu 303 - taki był przecież jeden z głównych celów twórców.


Proszę czekać…