Dorota Kostrzewa

FilmWeb

DK
59
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 42 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
14
Neutralne
22
Negatywne
6

Recenzje

80
Kedi - sekretne życie kotów

Film Torun to nie tylko oda do kotów dziko biegających po ulicach Stambułu, ale także do myszołapów pod każdą szerokością geograficzną.


80
Over the limit

W tym roku Prus znalazła się na prestiżowej liście europejskich talentów, których dokonania warto śledzić. Po obejrzeniu "Over the limit" nie ma wątpliwości dlaczego.


80
Ponad wszystko

Takiej love story ze śmiertelną chorobą w tle jeszcze nie widzieliście.


80
Straszna kobieta

Tafdrupowie dają możliwość spojrzenia z dystansem na związek dwóch niepasujących do siebie osób - przeanalizowania, jakie błędy oboje popełniają, czego nie widzą, w którym momencie są szczerzy, a w którym manipulują bądź są manipulowani.


70
Annabelle: Narodziny zła

Po nieudanych pierwszych narodzinach szybko wymyślili drugie i trzeba przyznać, że tym razem się udało. Nowa "Annabelle" i nowe "Narodziny zła" to bardzo udany początek.


70
Numer 7

Jeśli lubicie kino opowiadające o młodych, nadzwyczaj uzdolnionych bohaterach zniewolonych przez złą korporację/instytucję/organizację, wiedzcie, że to produkcja stworzona bez kompleksów i nie roszcząca sobie wielkich pretensji.


70
Gru, Dru i Minionki

"Gru, Dru i Minionków" to bardzo intensywne doświadczenie, widzowie – zarówno maluchy, jak i dorośli – nie wyjdą z kina zmęczeni.


70
Bella i Sebastian 3

To w końcu nie jest opowieść o skomplikowanych relacjach między bohaterami, tylko uniwersalna historia dziecka witającego się z dorosłością i portret bezwarunkowej miłości do czworonożnego przyjaciela.


70
Happy Olo - Pogodna ballada o Olku Dobie

Chociaż nie ma co ukrywać, że dokument jest w głównej mierze pochlebstwem dla bohatera, po seansie nie ma wątpliwości, że całkowicie zasłużonym.


70
Piękna i Bestia

Sądząc po efekcie, jaki udało się uzyskać Condonowi, można sądzić, że odświeżanie niektórych historii ma sens. Dzięki nowej – bardziej efektownej i bardziej widowiskowej formie...


Proszę czekać…