Michał Derkacz

dlaStudenta.pl

MD
69
Średnia ocena krytyka
jest większa o 7 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 45 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
5
Neutralne
0
Negatywne
2

Recenzje

95
Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


90
Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


80
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Losy ulubionych postaci śledzimy z zapartym tchem, a wizualna strona dosłownie porywa. To taki film, kiedy po zakończeniu seansu od razu planujemy powtórkę.


80
Pitbull: Ostatni pies

„Pitbull” Pasikowskiego to nie tylko dobry film, ale też wielki drogowskaz, pokazujący, że autostrada zbudowana przez Vegę, to nie jedyna droga do sukcesu w świecie polskich kryminałów.


70
Liga Sprawiedliwości

Mamy tu banalną, ale zwięzłą historię, fajnie pokazaną współpracę bohaterów i masę efektownej akcji. Mamy też fatalnego złoczyńcę, kilka durnych zachowań postaci i brak poczucia stawki walki.


40
Botoks

Najsmutniejsze po seansie "Botoksu" jest poczucie, że to jeszcze nie koniec.


30
Listy do M. 3

Jeśli chcecie poczuć filmową magię świąt, to zdecydowanie lepszym pomysłem jest odświeżenie pierwszych „Listów do M.”, niż męczarnia na „trójce”. To na pewno najsłabsza część serii.


?
Czarna Pantera

Nie jest to jeden z najlepszych tytułów z uniwersum, ale udanie prezentuje nam kolejny jego kawałek. Kawałek, który jest ciekawy, pomysłowy i piękny.


?
Bright

„Bright” można zobaczyć jako ciekawostkę - gatunkową i stylistyczną mieszankę popkulturowych klisz i schematów. Paradoksalnie - nie znajdziemy tu jednak niczego, co mogłoby przyciągać uwagę przez cały seans.


?
Czerwona jaskółka

„Czerwona jaskółka” traci nieco w środkowej części, która potrafi znużyć ciągłymi scenami rozmów, knucia i pomysłów na to, jak by tu wykiwać drugą stronę.


Proszę czekać…