Michał Derkacz

dlaStudenta.pl

MD
62
Średnia ocena krytyka
jest taka sama jak średnia wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 79 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
6
Neutralne
2
Negatywne
4

Recenzje

95
Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


90
Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


80
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Losy ulubionych postaci śledzimy z zapartym tchem, a wizualna strona dosłownie porywa. To taki film, kiedy po zakończeniu seansu od razu planujemy powtórkę.


80
Pitbull: Ostatni pies

„Pitbull” Pasikowskiego to nie tylko dobry film, ale też wielki drogowskaz, pokazujący, że autostrada zbudowana przez Vegę, to nie jedyna droga do sukcesu w świecie polskich kryminałów.


80
Sicario 2: Soldado

To sprawnie opowiedziana, genialnie zagrana i wciągająca dawka kina sensacyjnego, którą z czystym sumieniem można polecić każdemu miłośnikowi pierwszej części.


70
Liga Sprawiedliwości

Mamy tu banalną, ale zwięzłą historię, fajnie pokazaną współpracę bohaterów i masę efektownej akcji. Mamy też fatalnego złoczyńcę, kilka durnych zachowań postaci i brak poczucia stawki walki.


60
Przemiana

„Przemiana” to młodzieżowy film, który powinni oglądać raczej fani opowieści o nastolatkach z super mocami czy innych produkcji o magach i wiedźmach. Postronny widz nie znajdzie tu niczego nadzwyczajnego, chyba że zachwyci go rozpoczynająca aktors...


50
Kler

„Kler” zwraca uwagę na problem, wsadza kij w mrowisko i powoduje głośne debaty. To zdecydowanie największa zaleta tej produkcji. Zaraz obok rewelacyjnego aktorstwa w wykonaniu najlepszych aktorów jakich mamy w kraju.


40
Botoks

Najsmutniejsze po seansie "Botoksu" jest poczucie, że to jeszcze nie koniec.


40
Jurassic World: Upadłe królestwo

„Jurassic World: Upadłe królestwo” to niestety ogromne rozczarowanie. Film pod każdym względem słabszy od produkcji z 2015 roku.


Proszę czekać…