Michał Derkacz

dlaStudenta.pl

MD
66
Średnia ocena krytyka
jest większa o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 145 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
27
Neutralne
9
Negatywne
8

Recenzje

95
Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


95
Parasite

Joon-ho Bong robił do tej pory filmy przyzwoite, raczej średnie, może niezłe, ale to już teraz nie ma zupełnie znaczenia, bo jego najnowsze dzieło wbija w fotel, nie daje o sobie zapomnieć i sprawia, że myślisz sobie - Dla takich filmów narodziło ...


90
Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


90
Spider-Man Uniwersum

„Spider-Man Uniwersum” to pozycja absolutnie rewelacyjna, którą po prostu trzeba zobaczyć, bo to nie tylko najlepszy film o Spider-Manie w historii, ale też totalny top wszystkich filmów superbohaterskich ostatnich lat.


90
Mowa ptaków

Dostaliśmy film z gigantycznym potencjałem do wielokrotnego powtarzania, który z każdym razem stawać się będzie jeszcze lepszy. Musicie to zobaczyć!


80
Planeta Singli 3

Dajcie sobie szansę na najlepszą możliwą filmową rozrywkę, jaką obecnie jest w stanie zaoferować polskie kino.


80
Shazam!

„Shazam!” to drugi z rzędu bardzo udany, świeży i pomysłowy film w uniwersum DC. Widać, że trop obrany przez nowe osoby odpowiedzialne za te produkcje jest poprawny.


80
Aquaman

To produkcja wciągająca, wyrazista i po prostu bardzo solidna, absolutnie warta zobaczenia na jak największym ekranie!


80
Mrok

Jeśli tylko macie dość klasycznych straszaków, to „Mrok” powinien spełnić wszelkie oczekiwania. To zaskakująca, bardzo dobrze poprowadzona i sfilmowana historia.


80
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Losy ulubionych postaci śledzimy z zapartym tchem, a wizualna strona dosłownie porywa. To taki film, kiedy po zakończeniu seansu od razu planujemy powtórkę.


Proszę czekać…