Michał Derkacz

dlaStudenta.pl

MD
65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 168 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
36
Neutralne
14
Negatywne
11

Recenzje

95
Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


95
Parasite

Joon-ho Bong robił do tej pory filmy przyzwoite, raczej średnie, może niezłe, ale to już teraz nie ma zupełnie znaczenia, bo jego najnowsze dzieło wbija w fotel, nie daje o sobie zapomnieć i sprawia, że myślisz sobie - Dla takich filmów narodziło ...


95
Joker

„Joker” to tytuł tylko dla dorosłych. Oprócz bardzo poważnego tonu i mrocznych myśli głównego bohatera, mamy tu kilka scen realistycznie zaprezentowanej przemocy.


90
Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


90
Spider-Man Uniwersum

„Spider-Man Uniwersum” to pozycja absolutnie rewelacyjna, którą po prostu trzeba zobaczyć, bo to nie tylko najlepszy film o Spider-Manie w historii, ale też totalny top wszystkich filmów superbohaterskich ostatnich lat.


90
Mowa ptaków

Dostaliśmy film z gigantycznym potencjałem do wielokrotnego powtarzania, który z każdym razem stawać się będzie jeszcze lepszy. Musicie to zobaczyć!


80
Planeta Singli 3

Dajcie sobie szansę na najlepszą możliwą filmową rozrywkę, jaką obecnie jest w stanie zaoferować polskie kino.


80
Jojo Rabbit

Takich multigatunkowych produkcji o wojnie jak "Jojo Rabbit" nie ma wiele, a tak zagrane i wyreżyserowane dzieła to już całkowite perły.


80
Tylko sprawiedliwość

Patrząc po ilości osób na sali kinowej, ocierających łzy na finałowych scenach filmu, mamy pełne przekonanie, że twórcom "Tylko sprawiedliwość" wyszło dzieło nie tylko ważne, ale i głęboko poruszające.


80
Na noże

"Na noże" to solidny kryminał, a zrobiono go z wielkim, wszechobecnym luzem, ironicznym podejściem do tematu i toną czarnego humoru na najwyższym poziomie.


Proszę czekać…