Michał Derkacz

dlaStudenta.pl

MD
67
Średnia ocena krytyka
jest większa o 5 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 123 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
19
Neutralne
5
Negatywne
5

Recenzje

95
Blade Runner 2049

Film prezentuje przyszłość, która zarówno zachwyca, jak i przeraża. Jest piorunująco piękna, ale i smutna. Taki też jest cały film - trzygodzinne dzieło, do którego z pewnością wrócimy.


90
Pętla

To produkcja świeża, świetnie zagrana i dojrzała.


90
Spider-Man Uniwersum

„Spider-Man Uniwersum” to pozycja absolutnie rewelacyjna, którą po prostu trzeba zobaczyć, bo to nie tylko najlepszy film o Spider-Manie w historii, ale też totalny top wszystkich filmów superbohaterskich ostatnich lat.


80
Planeta Singli 3

Dajcie sobie szansę na najlepszą możliwą filmową rozrywkę, jaką obecnie jest w stanie zaoferować polskie kino.


80
Shazam!

„Shazam!” to drugi z rzędu bardzo udany, świeży i pomysłowy film w uniwersum DC. Widać, że trop obrany przez nowe osoby odpowiedzialne za te produkcje jest poprawny.


80
Aquaman

To produkcja wciągająca, wyrazista i po prostu bardzo solidna, absolutnie warta zobaczenia na jak największym ekranie!


80
Mrok

Jeśli tylko macie dość klasycznych straszaków, to „Mrok” powinien spełnić wszelkie oczekiwania. To zaskakująca, bardzo dobrze poprowadzona i sfilmowana historia.


80
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Losy ulubionych postaci śledzimy z zapartym tchem, a wizualna strona dosłownie porywa. To taki film, kiedy po zakończeniu seansu od razu planujemy powtórkę.


80
Planeta Singli 2

„Planeta Singli 2” to znakomita kontynuacja, którą warto zobaczyć. To komedia romantyczna, bijąca na głowę wszystkie polskie filmy z tego gatunku, które ukazały się od czasu jedynki.


80
Pitbull: Ostatni pies

„Pitbull” Pasikowskiego to nie tylko dobry film, ale też wielki drogowskaz, pokazujący, że autostrada zbudowana przez Vegę, to nie jedyna droga do sukcesu w świecie polskich kryminałów.


Proszę czekać…